. آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال 2016 - پورتال رنگی

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال ۲۰۱۶

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال ۲۰۱۶

طراحی دکوراسیون داخلی : امروزه خانه ها با دکوراسیون های مختلف و متنوعی طراحی می شوند. خانه های متفاوت دکوراسیون داخلی متفاوتی می طلبد. در دکوراسیون داخلی خانه, توجه به فضاهای خانه اهمیت ویژه ایی دارد. در این مطلب تصاویر دکوراسیون منزل ۲۰۱۶ در انواع خانه های متفاوت را مشاهده خواهید نمود.

طراحی دکوراسیون داخلی به شبک سال 2016

طراحی خانه ها با دکوراسیون منزل ۲۰۱۶

امروزه با توجه به فضای خانه ها و اهمیت هر قسمت از خانه, دکوراسیون داخلی منزل متفاوت طراحی می شود. در نمونه های دکوراسیون منزل در سال ۲۰۱۶ می توانید ایده های متفاوت و جذاب برای طراحی منزل خود را مشاهده نمایید. امروزه نحوه چیدمان وسایل یکی از فاکتورهای مهم در طراحی قسمت های داخلی خانه است.

جدیدترین دکوراسیون اتاق پذیرایی ۲۰۱۶

اتاق پذیرایی و نشیمن یکی از مهمترین قسمت های داخلی منزل به شمار می رود که زیبا و جذاب بودن آن اهمیت زیادی دارد. نحوه چیدمان مبل ها و وسایل تزیینی در این قسمت خانه تاثیر زیادی در جذابیت آن ایجاد می کند. علاوه بر این استفاده از جدیدترین مدل های پرده سالن پذیرایی یکی دیگر از ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۱۶ می باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از این ایده ها را به تصویر کشیده است.

اتاق پذیرایی
دکوراسیون اتاق پذیرایی
چیدمان اتاق پذیرایی
دکوراسیون پذیرایی
چیدمان پذیرایی

مدل های مدرن دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۶

یکی از فضاهای مهم منزل, آشپزخانه می باشد. در طراحی آشپرخانه های امروزی علاوه بر زیبایی و جذابیت, فاکتورهای دیگری نظیر بهینه سازی فضا نیز در نظر گرفته می شود. نور پردازی, استفاده از کابینت های کلاسیک و زیبا و … نمونه هایی از ایده های طراحی آشپزخانه زیبا می باشد. در ادامه تصاویری از  ایده های دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۶ را مشاهده می کنید.

آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه
چیدمان آشپزخانه
دکوراسیون آشپزخانه 2016
دکوراسیون آشپزخانه 95

جدیدترین ایده های طراحی سالن غذاخوری ۲۰۱۶

یکی از جدیدترین فضاهای اختصاص داده منازل, سالن غذاخوری می باشد. استفاده از میز غذاخوری شیک و متناسب با دیگر وسایل می تواند این فضا را زیباتر جلوه دهد. در برخی از خانه های امروزی, اپن آشپزخانه به منظور میز غذاخوری طراحی می شود. این ایده علاوه بر زیبایی, موجب استفاده ی بهینه از فضای داخلی خانه می شود. در ادامه برخی از این ایده ها را می توانید مشاهده نمایید.

دکوراسیون نشیمن 2016
اتاق نشیمن
دکوراسیون اتاق نشیمن

مدل های جدید دکوراسیون اتاق خواب ۲۰۱۶

در دکوراسیون منزل ۲۰۱۶, طراحی مناسب اتاق خواب نیز در نظر گرفته شده است. در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب, توجه به فضای اتاق خواب و انتخاب سرویس چوب متناسب با آن اهمیت ویژه ایی دارد. همچنین داشتن نور مناسب در اتاق خواب زیبایی ان را دو چندان می کند. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین اتاق خواب ۲۰۱۶ را نشان می دهد.

اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب 2016
دکوراسیون اتاق خواب 95

با توجه به مطالب بیان شده و تصاویر دکوراسیون منزل ۲۰۱۶, می توانید با استفاده از این ایده ها و ترکیب برخی از آن ها, به طراحی اتاق پذیرایی, آشپزخانه و اتاق خواب خود بپردازید.

پورتال رنگی _ آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال ۲۰۱۶
منبع: وب سایت زیبایی خانه

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !

اطلاع از
wpDiscuz