آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال ۲۰۱۶

دکوراسیون داخلی ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال ۲۰۱۶

طراحی دکوراسیون داخلی : امروزه خانه ها با دکوراسیون های مختلف و متنوعی طراحی می شوند. خانه های متفاوت دکوراسیون داخلی متفاوتی می طلبد. در دکوراسیون داخلی خانه, توجه به فضاهای خانه اهمیت ویژه ایی دارد. در این مطلب تصاویر دکوراسیون منزل ۲۰۱۶ در انواع خانه های متفاوت را مشاهده خواهید نمود.

طراحی خانه ها با دکوراسیون منزل ۲۰۱۶

امروزه با توجه به فضای خانه ها و اهمیت هر قسمت از خانه, دکوراسیون داخلی منزل متفاوت طراحی می شود. در نمونه های دکوراسیون منزل در سال ۲۰۱۶ می توانید ایده های متفاوت و جذاب برای طراحی منزل خود را مشاهده نمایید. امروزه نحوه چیدمان وسایل یکی از فاکتورهای مهم در طراحی قسمت های داخلی خانه است.

جدیدترین دکوراسیون اتاق پذیرایی ۲۰۱۶

اتاق پذیرایی و نشیمن یکی از مهمترین قسمت های داخلی منزل به شمار می رود که زیبا و جذاب بودن آن اهمیت زیادی دارد. نحوه چیدمان مبل ها و وسایل تزیینی در این قسمت خانه تاثیر زیادی در جذابیت آن ایجاد می کند. علاوه بر این استفاده از جدیدترین مدل های پرده سالن پذیرایی یکی دیگر از ایده های طراحی دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۱۶ می باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از این ایده ها را به تصویر کشیده است.

مدل های مدرن دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۶

یکی از فضاهای مهم منزل, آشپزخانه می باشد. در طراحی آشپرخانه های امروزی علاوه بر زیبایی و جذابیت, فاکتورهای دیگری نظیر بهینه سازی فضا نیز در نظر گرفته می شود. نور پردازی, استفاده از کابینت های کلاسیک و زیبا و … نمونه هایی از ایده های طراحی آشپزخانه زیبا می باشد. در ادامه تصاویری از  ایده های دکوراسیون آشپزخانه ۲۰۱۶ را مشاهده می کنید.

جدیدترین ایده های طراحی سالن غذاخوری ۲۰۱۶

یکی از جدیدترین فضاهای اختصاص داده منازل, سالن غذاخوری می باشد. استفاده از میز غذاخوری شیک و متناسب با دیگر وسایل می تواند این فضا را زیباتر جلوه دهد. در برخی از خانه های امروزی, اپن آشپزخانه به منظور میز غذاخوری طراحی می شود. این ایده علاوه بر زیبایی, موجب استفاده ی بهینه از فضای داخلی خانه می شود. در ادامه برخی از این ایده ها را می توانید مشاهده نمایید.

مدل های جدید دکوراسیون اتاق خواب ۲۰۱۶

در دکوراسیون منزل ۲۰۱۶, طراحی مناسب اتاق خواب نیز در نظر گرفته شده است. در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب, توجه به فضای اتاق خواب و انتخاب سرویس چوب متناسب با آن اهمیت ویژه ایی دارد. همچنین داشتن نور مناسب در اتاق خواب زیبایی ان را دو چندان می کند. تصاویر زیر نمونه هایی از جدیدترین اتاق خواب ۲۰۱۶ را نشان می دهد.

با توجه به مطالب بیان شده و تصاویر دکوراسیون منزل ۲۰۱۶, می توانید با استفاده از این ایده ها و ترکیب برخی از آن ها, به طراحی اتاق پذیرایی, آشپزخانه و اتاق خواب خود بپردازید.

پورتال رنگی _ آموزش طراحی دکوراسیون داخلی به سبک سال ۲۰۱۶
منبع: وب سایت زیبایی خانه

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !