طراحی دکوراسیون دفتر کار خانگی

دکوراسیون داخلی ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

طراحی دکوراسیون دفتر کار خانگی

دکوراسیون دفتر کار خانگی: اگر شما هم در منزل با پرونده های کاری تان درگیر هستید و دوست دارید یک دفتر کار شیک در منزل داشته باشید، با این مطلب همراه ما باشید تا هم مدلهای شیک دکور دفتر کار در منزل را ببینید و هم چگونگی چیدمان آنها را فرا گیرد.

مدلهای چیدمان و دکوراسیون اتاق کار خانگی

نمونه دکور اول: اتاق کار مشترک با یک فرش سنتی
دکور دفتر کار خانگی
این مدل بسیار شیک و ساده است و برای کارهای مختلف به کار می رود و تفکر مثبتی را در انسان بر می انگیزاند.
نمونه دکور دوم: رنگ آبی در دفتر کاری خانگی
دکور شیک دفتر کار
 نمونه دکور سوم: استفاده از سیستم‌هایی برای نگهداری فایل‌ها و پوشه‌ها
مدل دکوراسیون شیک دفتر کار
ایجاد یک سیستم نگهداری از پرونده‌ها، همان چیزی است که مانع از ریخت و پاش روی میز اداری خوهد شد. البته در اینگونه موارد بهتر است فایل‌ها و پوشه‌هایی را که کهنه شده و نیازی به استفاده از آنها ندارید، دور ریخته و از شر هرگونه فایل‌ مزاحم راحت شوید.
نمونه دکور چهارم: دکوری ساده در دفتر کار
مدلهای ساده دکور دفتر کار
دفتری طراحی کنید که در آن به راحتی به فعالیت و کارهای اداری خود بپردازید اگر دور و بر اتاق را به درستی بررسی کنید، می‌بینید که اثایه بسیاری در این اتاق وجود دارد که چندان مورد استفاده نیستند. روی میزتان پر از مدادهای اتود به درد نخور، مجله‌های کهنه و لوازم برقی معیوب است؟ بهتر است همه آنها را در کشوهای میز گذاشته و نمایی ساده روی میز خود ایجاد کنید. پیشنهاد پورتال رنگی به شما: هیچ نیازی نیست که چند تقویم روی میزتان بگنجانید، یکی کافیست.
نمونه دکور پنجم: دفتری چند کاره و مینی‌مال
نمونه دکور دفتر کار
نمونه دکور ششم: کتاب‌ها و مجله‌های اضافی در کابینت‌ها و قفسه‌ها
دکوراسیون دفتر کار
این ایده که کتاب‌های خود را در قفسه‌ها بچینید، نه تنها در مورد دفاتر اداری بلکه در تمام قسمت‌های خانه کاربرد دارد. بهتر است کتاب‌های خود را به ترتیب حروف الفبا یا رنگ آنها روی یکدیگر قرار دهید. با این کار به‌راحتی می‌توانید هر زمان به هر کتابی احتیاج دارید، به سرعت آن را پیدا کنید.
برای داشتن یک دفتر کاری منظم، لزومی ندارد از شر تمام کتاب‌ها و فایل‌های‌تان خلاص شوید. بلکه می‌توانید آنها را مانند نمونه در هر جایی از اتاق که دارای قفسه بندی و کابینت‌های روبرو باشد، قرار دهید. فقط کافیست کمی ابتکار به خرج دهید.

پورتال رنگی _ طراحی دکوراسیون دفتر کار خانگی
منبع: مدآنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !