طرز تهیه سالاد انار ویژه شب یلدا ۹۴

سبک زندگی ۲۳ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

طرز تهیه سالاد انار ویژه شب یلدا ۹۴

سالادها از جمله خوراکی هایی هستند که در سفره همه ایرانیان به عناوین مختلف استفاده می شود. از جمله در انواع رژیم غذایی. اما در این مطلب از دلنگاره نوعی سالاد برای شب چله را برای شما عزیزان همراه در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

طرز تهیه سالاد انار ویژه شب یلدا 94  سالاد انار، یک سالاد کاملا مفید و سالم است که برای شب یلدا می تواند زیبنده سفره میهمانان شما باشد. دستورات آن در زیر آمده است مواد لازم برای سالاد انار شب یلدا  پرتقال : 3 عدد انار : 1 عدد آب پرتقال طبیعی : یک چهارم لیوان پنیر خامه ای بدون نمک : به اندازه 2 الی 3 قوطی کبریت خامه : 4 قاشق وانیل : قدری شکر : 1 الی 2  قاشق چایخوری خلال پسته : برای تزئین   طرز تهیه سالاد انار برای شب چله  در مرحله اول باید پنیر ها را در آب بگذارید تا شوری آن گرفته شود. حدود 15 تا 30 دقیقه، پنیر را در آب بگذارید تا نمک های آن گرفته شود و اماده استفاده در سالاد انار شود. تا پنیر ها آماده شوند، خامه و پنیر و شکر و وانیل را با هم مخلوط کنید و با میکسر حسابی آن ها را با هم میکس کنید تا یک دست شوند. بعد پرتقال ها را از گوشته پوست جدا کنید. یک ردیف پرتقال بچینید و بعد روی آن کمی انار بریزید و آب پرتقال هم اضافه کنید. بعد یک ردیف از مواد میکس شده بریزید. در مرحله بعد باید باز از مواد ترکیبی و استفاده کنید و در نهایت با پودر پسته و چند تکه پرتقال و دانه های درخشان انار تزیین کنید.   سالاد انار، سالادی خوش طعم و متفاوت برای شب چله  سالاد انار، سالادی خوش طعم و متفاوت برای شب چله

سالاد انار، یک سالاد کاملا مفید و سالم است که برای شب یلدا می تواند زیبنده سفره میهمانان شما باشد. دستورات آن در زیر آمده است
مواد لازم برای سالاد انار شب یلدا

پرتقال : ۳ عدد
انار : ۱ عدد
آب پرتقال طبیعی : یک چهارم لیوان
پنیر خامه ای بدون نمک : به اندازه ۲ الی ۳ قوطی کبریت
خامه : ۴ قاشق
وانیل : قدری
شکر : ۱ الی ۲  قاشق چایخوری
خلال پسته : برای تزئین

طرز تهیه سالاد انار برای شب چله

در مرحله اول باید پنیر ها را در آب بگذارید تا شوری آن گرفته شود. حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه، پنیر را در آب بگذارید تا نمک های آن گرفته شود و اماده استفاده در سالاد انار شود.
تا پنیر ها آماده شوند، خامه و پنیر و شکر و وانیل را با هم مخلوط کنید و با میکسر حسابی آن ها را با هم میکس کنید تا یک دست شوند.
بعد پرتقال ها را از گوشته پوست جدا کنید.
یک ردیف پرتقال بچینید و بعد روی آن کمی انار بریزید و آب پرتقال هم اضافه کنید. بعد یک ردیف از مواد میکس شده بریزید.
در مرحله بعد باید باز از مواد ترکیبی و استفاده کنید و در نهایت با پودر پسته و چند تکه پرتقال و دانه های درخشان انار تزیین کنید.

Please Login to comment