عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

چهره ها ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۷ دیدگاه

هیچکس در زندگی انسان کاملی نیست و حتی ستارگان هالیوود از این قاعده مستثنی نیستند. به گزارش پورتال رنگی به نقل از choiz ناز در این خبر شما را با عادتهای بد ۵ ستاره مشهور هالیوودی آشنا میکنیم. شاید تصور کنید که این زنان زیبا و معروف هیچ نقص و ایرادی در سبک زندگی شان ندارند. اما آن ها هم مثل همه یکسری ایرادات و عادت های بد در سبک زندگی شان دارند.

برخی از عادت های بد زنان هالیوود

بریتنی اسپیرز و الیویا وایلد

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: جویدن ناخن. عادت بدی که این هنرمندان زیبا دارند جویدن ناخن هاست. آن ها خودشان هم به این عادت خود واقف هستند و تلاش زیادی هم برای ترک آن کرده اند اما باز هم به محض این که کنترل خود را از دست می دهند دوباره این عادت برمی گردد.

سارا جسیکا پارکر و هلی بری

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: کندن لب ها. از بدترین عادت های این دو بازیگر معروف کندن پوست لب است. هلی بری بارها تصمیم گرفته با استفاده از بالم لب این عادت را ترک کند اما بلافاصله فراموش کرده و دوباره آن را تکرار می کند.

ریحانا و کایلی جنر

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: اعتیاد به شبکه های اجتماعی. ریحانا زندگی بدون شبکه های اجتماعی را حتی نمی تواند تصور کند. شاید دلیل اعتیاد ترس از دست دادن شهرتش باشد. از طرفی کایلی جنر اعتراف کرده است که اعتیاد به شبکه های اجتماعی باعث اعتیاد او به تزریق های زیبایی نیز شده است و به گفته او شبکه های اجتماعی همه چیز اوست.

باربارا استرایسلند و میلا کونیس

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: غذاهای فانتزی. باربارا استرایسلند می تواند بدون وقفه دونات و غلات صبحانه شیرین بخورد به طوری که به راحتی می تواند در عرض چند هفته چندین کیلوگرم وزن اضافه کند. میلا کونیس نیز اعتراف کرده است که تنها به خاطر نقش هایش در فیلم ها لاغر می شود در غیر اینصورت نمی تواند به سراغ همبرگر و غذاهای خوشمزه چینی نرود.

لانا دل ری و کاترین هیگل

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: سیگار. کاترین هیگل بارها تصمیم گرفته است که این عادت بد را ترک کند اما هنوز نتوانسته. لانا دل ری هم اعتراف کرده که نمی تواند روزش را بدون یک فنجان قهوه و یک سیگار شروع نکند. با این وجود این عادت روی صدای او هیچ تاثیری نمی گذارد.

کامرون دیاز و کتی پری

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: وسواس. کامرون دیاز در مکان های عمومی آرامش ندارد. او و هیچوقت دست هایش را به دستگیره در نمی زند و در را با آرنجش باز می کند. کتی پری همیشه همراه خودش مسواک دارد و روزی ۶ مرتبه دندان هایش را مسواک می زند.

جسیکا سیمپسون و ادل

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: آدامس جویدن. ادل همیشه بعد از اجرا آدامس می جود. جسیکا سیمپسون معتاد آدامس نیکوتین است. نکته جالب این است که جسیکا هرگز تا کنون سیگار نکشیده اما معتاد این نوع آدامس است.

کایرا نایتلی و هلن میرن

 عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: ناسزا گویی. هلن میرن هیچوقت نمی تواند احساسش را مخفی کند و هر چه در ذهن دارد به زبان می آورد. کایرا نایتلی صدای دلنشینی دارد اما از آن برای ناسزاگویی استفاده می کند. هر دو این عادت را دارند ولی هیچکدام متوجه الفاط نادرستی که به زبان می آورند نیستند.

ویکتوریا بکهام و کریستینا آگیلرا

عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: خرید. ویکتوریا بکهام اعتراف کرده است که سالیانه ۱۵۰ هزار دلار پول خرج لباس هایش می کند و وقتی لباسی ببیند که دوست دارد از آن در رنگ های مختلف می خرد. کریستینا آگیلرا نیز همینطور.

جنیفر لوپز و سوفیا ورگارا

 عادت های بد زیباترین زنان هالیوود

عادت: قهوه. شاید دلیل جوانی و زیبایی جنیفر و سوفیا این عادت باشد. به هر حال هر دوی آن ها نمی توانند روزشان را بدون یک فنجان قهوه شروع کنند.

7
دیدگاه بگذارید

5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
مهشید

بینشون فقط کتی پری وریحانارومیشناسم وبه نظرم دوتاشخصیت مضخرفن.اون ازکارای ریحاناجلودوربین خبرنگارا.
اونم ازاون آهنگ کتی.
واقعاکه!!!!!

گل گلی

خرید بده؟ :/

مهشید

زیادش آره.بده.
میدونی این پول به تومان میشه چقدر؟

لیلا

ولی خرید، غذاهای فانتزی و آدامس عادت بد نیستناااااا!!!!!!!!:-?

نیوشا

منم عادت کندن پوست لب و جویدن گوشه ناخن رو دارم. استرسام زیادن. گاهی با موهام زیاد بازی میکنم یا مدام دستمو روی صورتم میکشم. هنوز به سیگار نرسیدم. به اونم میرسیم:)) البته ان شاء الله که نرسیم!

مهشید

اگه رسیدی اسی روپیشنهادمیکنم.
فقط یه کم گرونه!!!!!

ماتان

وای من همه عادات این خانمهارو یک جا دارم ..البته سیگار و قهوه رو فاکتور بگیریم.در کل من عاشق کایرا ناتلی و کتی پری هستم ..موفقرباشید …