10 عامل اصلی سرطان که از آن استفاده می کنیم!

سرطان 15 دی 1396 بدون دیدگاه

10 علت عمده و اصلی سرطان که به هیچ وجه از آن صحبتی نمی شود، چراکه صنعت داروسازی از این بیماری سخت یعنی سرطان، سود و منفعت کلانی به دست می آورد.
10 عامل اصلی سرطان که از آن استفاده می کنیم!

1. هورمون های موجود در شیر و گوشت:

حیوانات مزرعه با هورمون های مصنوعی تغذیه می شوند، بنابر این شیر و گوشت بیشتری از این حیوانات به دست می آید. هورمون های مصنوعی در بدن ما می تواند باعث التهاب، افسردگی، سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر نیز شود.

2. انجام ماموگرافی، رادیوگرافی از دندان و اسکنرهای فرودگاه:

تکنسین رادیولوژی فراموش می کند پیش از اینکه از اتاق رادیوگرافی خارج شود، قفسه سینه شما را با روپوش سربی بپوشاند. بله، این اشعه خطرناک موجب سرطان می گردد.

3. آلومینیوم موجود در محصولات آرایشی ضد عرق و اسپری ها

در اکثر موارد سرطان پستان در ناحیه زیر بغل ایجاد می شود؛ درست جایی که ما از محصولات آرایشی ضد عرق حاوی آلومینیوم استفاده می کنیم. بنابر این سعی کنید از خشبوکننده ها و ضد عرق های طبیعی و گیاهی استفاده نمایید.

4. لوازم آرایشی سمی:

تقریبا همه ما به منظور آرایش و زیبایی بیشتر از محصولات آرایشی که حاوی مواد نفتی می باشند بر روی پوست خود استفاده می کنیم. این مواد سمی براحتی از طریق پوست جذب و وارد جریان خون می شوند و به این ترتیب بدن مستعد ایجاد سلول های سرطانی می گردد.سعی کنید از مواد آرایشی طبیعی استفاده نمایید.

5. سویا و ذرتGMO (اصلاح شده ژنتیکی) :

در آمریکا بسیاری از مزارع سویا به صورت ژنتیکی اصلاح شده اند. بنابر این شیر سویا برای مصرف مناسب نمی باشد، زیرا شیر سویا حاوی هماگلوتینین است؛ عنصری که موجب لخته شدن سلول های قرمز خون می شود. علاوه براین سویا میزان هورمون استروژن در بدن را افزایش می دهد.

6. شیرین کننده های مصنوعی:

اسپارتام شیرین کننده مصنوعی است که در حال حاضر به طور فراوان در غذاهای فرآوری و بسته بندی شده استفاده می شود. این ترکیب در روده بزرگ باقی می ماند و موجب سرطان می گردد. اسپارتام در انواع آدامس، داروها و بیشتر مواد غذایی یافت می شود. بنابر این سعی کنید از این مواد غذایی پرهیز کنید و از عسل و شیرین کننده های طبیعی مصرف نمایید.

7. آب حاوی فلوراید:

فلوراید حتی توسط دستگاه تصفیه آب نیز فیلتر نمی شود. آب آلوده به فلوراید موجب دفع مواد معدنی در بدن شده و به این ترتیب سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند.

8. داروها و واکسن ها:

در انتخاب پزشک خود دقت نمایید. سعی کنید پزشکی قابل اعتماد را برای مشاوره و درمان برگزینید. سعی کنید از داروهایی که توسط شرکت های بزرگ دارویی تولید می شوند پرهیز نمایید، چراکه این شرکت ها تنها به منفعت های مالی خود می اندیشند.

9. رنگ مواد غذایی، مواد نگهداره و افزودنی های مصنوعی:

اکثریت این ترکیبات مصنوعی مواد غذایی در آزمایشگاه تولید می شوند. به معنای واقعی کلمه این مواد ماهیت اصلی سلول های بدن شما را از بین می برند و آنها را به سلول های سرطانی تبدیل می کنند. سعی کنید به جای این مواد از میوه های رنگی طبیعی، سبزیجات، غلات، حبوبات و دانه ها مصرف نمایید. از مصرف مواد غذایی فرآوری شده و کنسرو شده نیز پرهیز کنید.

10. انواع کرم، شامپو و صابون های تجاری:

هر آنچه شما بر روی پوست، مو و دندان خود استفاده می کنید، در نهایت وارد جریان خون بدن می شود. حتی ترکیبات عطر و ادکلن، رنگ مو و مواد مشابه نیز وارد بدن شده و می توانند موجب سرطان شوند. شما بهتر است که به جای این محصولات از مواد طبیعی و اصطلاحا دست ساز استفاده نمایید.

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of