هفت دلیلی که مردم از ساعت اپل خود استفاده نمی کنند !

موبایل ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

یکسال از عرضه ساعت اپل می گذرد و سوالی که پیش می آید این است که آیا اصلا برای کسی مهم هست؟

این سوال را از چند تن از صاحبان ساعت اپل که نویسنده CNET هستند پرسیدیم و آنها هم همکاری کردند.

در زیر لیست مهمترین دلایلی که افراد ساعت اپل را دوست دارند یا ندارند آمده است :

 • خیلی کاربردی نیست

  برایان تانگ صاحب اپل هاست میگفت که ساعت اپل از هیچ لحاظی، چه از نظر ظاهری یا کاربردی باعث بهبود زندگیش نشده است. این موضوعی بود که اغلب نویسندگان مورد پرس و جو با آن موافق بودند. وی می گفت ساعت اپل کارهای غیر مفیدی را انجام می دهد . درواقع همه کارهایی که انجام می دهد را آیفون خیلی بهتر  انجام می دهد.

 

 • بند های متنوعی ندارد

  ساعت اپل تنوع خاصی در مدل بندها ندارد، بخصوص برای افرادی که به مد علاقه دارند. اگر مثلا به دنبال یک مدل بند خاص می گردید یا می خواهید چیزی شبیه به آنچه در فروشگاه های بزرگ ساعت میبینید پیدا کنید خبرهای خوبی برایتان نداریم.  صاحب بخش DC and Marvel می گفت که بخاطر تکراری بودن مدل بندها، دوست ندارد هرروز ساعت اپل خود را بدست کند.

 

 • سرعت دسترسی یکسان

  برای اکثر افراد، درآوردن گوشی از جیب و بررسی اعلان ها به همان راحتی بررسی اعلان ها روی ساعت است. البته افرادی که کیف پول یا جیب کوچکی دارند مخالف هستند.

 

 • پیچیدگی زیاد

  ساعت اپل رابط کاربری پیچیده ای دارد . درواقع حتی تکنیکی ترین افراد ما در CNET هم برای کار با آن باید چیزهای جدیدی یاد بگیرند!

 

 • کمبود اپلیکیشن های مناسب

  اپلیکیشن های زیادی برای ساعت اپل وجود ندارد. در واقع اکثر این اپلیکیشن ها نسخه های هسته ای اپلیکیشن های آیفون هستند. ضمن اینکه اکثر اوقات کندتر هستند.

 

 • عموم پسند نبودن

  خیلی ها نمیخواهند دائما به سیستم موبایل متصل باشند. این درواقع چیزی است که ساعت اپل برای آن ساخته شده یعنی برای افرادی ساخته شده که میخواهند پیام هایشان کاملا دم دستشان باشد (حتی وقتی گوشی در جیبشان است) و البته افرادی که طرفدار محصولات اپل هستند !

 

 • عدم دارا بودن ویژگی خاص

  هیچ چیز خاصی در ساعت اپل نیست که آدم را ملزم به خرید آن بکند. به همین دلیل است که برخی از نویسندگان ما یا ساعت خود را فروخته اند یا قصد فروشش را دارند !!!

Please Login to comment