عسل و جوش شیرین – درمانی شگفت انگیز برای سرطان! - پورتال رنگی

خواص خوراکی ها , سرطان ۱۵ دی ۱۳۹۶ بدون دیدگاه

سرطان به عنوان یکی از خطرناک ترین و کشنده ترین بیماری ها در جهان امروز شناخته شده است. از این رو امروزه این بیماری بسیار شایع و اپیدمی می باشد

عسل و جوش شیرین – درمانی شگفت انگیز برای بیماری سرطان !

عسل و جوش شیرین – درمانی شگفت انگیز برای بیماری سرطان !

به گونه ای که در حال حاضر بسیاری از افراد با آن دست به گریبان هستند. بهتر است بدانید که سلول های سرطانی از قند تغذیه می شوند. بنابر این ما قصد داریم بدون قند و با استفاده از عسل شیوه درمانی را به شما نشان دهیم که در درمان سرطان بسیار موثر و مفید می باشد. ترکیب عسل و جوش شیرین برای مقابله با سلول های سرطانی بسیار موثر است. جوش شیرین میزان قند خون را کاهش می دهد و بنابر این از رشد سلول های سرطانی پیشگیری می نماید. در هنگام مبارزه با سلول های سرطانی، عسل به منظور حفظ عملکرد سلول های سالم بدن به کار برده می شود. عسل به ورود جوش شیرین به سلول های سرطانی و در نتیجه تخریب این سلول ها کمک می کند.

در اینجا می خواهیم روشی خانگی و ساده اما قوی که در درمان سرطان بسیار موثر است را به شما بیاموزیم:

مواد لازم:
• 1 قاشق غذا خوری جوش شیرین
• 3 قاشق غذا خوری عسل
روش تهیه:
• در ظرفی کوچک 1 قاشق غذاخوری جوش شیرین را بریزید.
• به ظرف 3 قاشق غذاخوری عسل بیافزایید.
• ظرف حاوی مواد را به مدت 1-2 دقیقه بر روی حرارت کم قرار دهید.
• حالا ترکیب شما برای مبارزه با سلول های سرطان آماده است.

طریقه مصرف:
3 قاشق از این ترکیب را در طول روز مصرف نمایید. این ترکیب باید به صورت منظم و متوالی به مدت 30 روز مورد مصرف قرار گیرد. شما می توانید آن را در سه وعده، به عنوان مثال بعد از صبحانه، ناهار و شام مصرف کنید. در هنگام استفاده از این روش نباید مصرف این ترکیب حتی یک روز فراموش شود. علاوه بر این سعی کنید دراین مدت به برنامه غذایی خود نیز توجه داشته باشید.
بنابر این در هنگام مصرف این ترکیب از خوردن گوشت، شکر و آرد سفید پرهیز نمایید. این روش ساده در درمان سرطان بسیار موثر است، بنابر این شما براحتی می توانید سرطان را از بدن خود دور کنید. در هنگام مصرف آن به صورت منظم، سعی کنید چکاپ پزشکی خود را انجام دهید، در این صورت تاثیر این روش را در بدن خود ملاحظه خواهید کرد.


دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of