» چگونه عمر باتری آیفون خود را افزایش دهیم؟

تکنولوژی , خبری , علمی , موبایل ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

چگونه بدون هیچ دردسری عمر باتری آیفون خود را افزایش دهیم

تکنولوژی پیشرفته بسیار عظیم است اما چیزی که نمی توان هنوز آن را بر روی هوای تازه اجرا کرد و ناامیدکننده تر از تحقق این مورد نیست که شارژ باتری آیفون شما به سرعت به منطقه قرمز می رسد در حالی که شارژر شما فاصله زیادی از شما دارد. اما این امکان وجود دارد که شارژ باتری آیفون شما با انجام چند حرکت ساده بتواند کمی بیشتری شارژ نگه دارد؛

1- نور پیکسل های صفحه گوشی شما میزان انرژی زیادی را می گیرد پس اولین حرکت شما کاهش نور می باشد. سپس به تنظیمات گوشی نگاه کنید و مطمئن شدید نور اتومات خاموش است و گوشی شما دوباره آن را به حالت قبل در نمی آورد.

2- یکی از بیشترین مصارف عمر باتری، آنتن گوشی می باشد که بطور مداوم به دنبال جستجو شبکه های تلفن همراه و وای فای نزدیک می باشد .اگر نیاز به دسترسی اطلاعات ندارید ، وای فای خود را حین عدم استفاده خاموش کنید.

3- اگر جایی هستید که سیگنال گوشی وجود ندارد، گوشی را به مد هواپیما قرار دهید تا به دنبال سیگنال نباشد. در غیر این صورت آیفون بیش از حد تلاش می کند تا یک راه پرمصرف باتری برای یافتن سیگنال پیدا کند.

4- اگر گوشی شما به سختی در حال اجرای برنامه ها است و بصورت دوره ای رفت و آمد دارد نسبت به حالتی که بزودی ایمیل به سرور وارد می شود، بطور مداوم به سرور فشار می آورد تا زمانی که شما ایمیل جدیدی دریافت می کنید که این قدرت زیادی را می کشد.

همچنین بخوانید:  مقایسه گلکسی اس 7 و الجی جی 5

5- برای ارتقا زمان نگهداری باتری باید تمام اطلاعیه هایی (Notification) که فشار می آورند و غیرضروری می باشند را متوقف کنید. به بخش تنظیمات بروید، قسمت مرکز اطلاعیه ها، هر اطلاعیه ای که شما نیاز ندارید را خاموش کنید.

6- اگر نیاز به ارتباط از طریق اسپیکر، هدفون یا سایر لوازم ندارید، بلوتوث خود را خاموش کنید .

7- تمام برنامه های خود را ببندید. آنها با دوبار ضربه زدن بر روی دکمه home در پشت زمینه، متوقف می شوند و هر یک از آنها را بالا ببرید.

8- اگر شما ios7 دارید، تنظیماتی دارد که تصویر زمینه ای دینامیکی دارد که تمام روز فعال می باشد. اما این تمام باتری شما در طول روز را مصرف می کند تا نهایت خاموش شود.

9- فلش دوربین گوشی خود را خاموش کنید و از برنامه های عکاسی تا زمانی که گوشی را شارژ نکردید خودداری کنید.

10- و هنگامی که شارژر در اختیار دارید، آن را روی مد هواپیما قرار دهید زیرا این کار سبب می شود باتری شما سریع تر پر شود.

votes
نظر شما در مورد این مطلب
Subscribe
Notify of
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x