عکسهای آنجلینا جولی و کاهش وزن وحشتناکش!

گوناگون ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای آنجلینا جولی و کاهش وزن وحشتناکش!

آنجلینا جولی: خانم جولی یکی از بازیگران هالیوودی است که گویا اخیراً برای پیشگیری از بیماری اش مجبور شده است که کاهش وزن زیادی داشته باشد. در این مطلب عکسهای او را برای شما در نظر گرفته ایم.

بیوگرافی کامل آنجلینا جولی:

آنجلینا جولی پیت (به انگلیسی: Angelina Jolie Pitt) زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵) هنرپیشه، طراح جواهرات،خیر مدرسه‌ساز در کشورهای محروم و «سفیر حسن نیت سازمان ملل متحد در امور پناهندگان» اهل ایالات متحده آمریکا است.

او بارها و بارها توسط مجله‌ها و مراسم‌های مختلف به عنوان زیباترین، جذاب‌ترین و بهترین مادر بازیگر و … انتخاب شده است. هم‌چنین او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت» (Angelina Jolie Pitt) استفاده می‌کند.

عکسهای جدید آنجلینا جولی بعد از کاهش وزن

بیوگرافی آنجلینا جولی

آنجلینا جولی شب گذشته برای صرف شام در لندن به بیرون از خانه قدم گذاشت و سوژه دوربین خبرنگاران شد.او پیراهن و شنلی طوسی به تن کرده بود اما چیزی که خبرنگاران را شوکه کرد، کاهش وزن عجیب اش بود.

بیماری آنجلینا جولی

اگر چه از روی پیراهن گشادی که آنجلینا جولی به تن کرده نمی توان اندام او را دید اما از گردن و پاهایش می توان فهمید که او کاهش وزن زیادی داشته است.این کاهش وزن که به گفته پزشکان چیزی حدود ۳۵ کیلوگرم است، موجب نگرانی طرافداران او شد زیرا ممکن است که با سلامتی او در ارتباط باشد.

کاهش وزن آنجلینا جولی

همانطور که می دانید آنجلینا جولی برای رهایی از احتمال سرطان سینه که ۸۷ درصد او را تهدید می کرد، تن به عمل ماستکتومی یا برداشتن هر دو سینه خود داد.امیدواریم که دلیل کاهش وزن او چیزی جز خطر سلامتی اش باشد.

پورتال رنگی _ عکسهای آنجلینا جولی و کاهش وزن وحشتناکش!

منبع: ویکی پدیا – آمازینگ

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !