عکسهای انواع مدل گوشواره کیت میدلتون

زیورآلات 20 تیر 1395 بدون دیدگاه

عکسهای انواع مدل گوشواره کیت میدلتون

برای طرفداران دنیای مد در این مطلب مدلهای گوشواره را در نظر گرفته ایم. این مدلها را از کلکسیون جواهرات کیت میدلتون همسر شاهزاده ویلیام انتخاب کرده ایم. همانطور که می دانید او عروس خاندان سلطنتی بریتانیا است و برای همین هم همیشه مورد توجه دنیای مد است. باید گفت که او خودش هم با سلیقه است و در انتخاب لباس هایش دقت لازم را دارد و عنوان خوشپوش را به خود اختصاص داده است.

بیوگرافی کیت مدلتون

کاترین، دوشس کمبریج Catherine, Duchess of Cambridge کیت‌میدلتون؛ متولد ۹ ژانویه ۱۹۸۲ همسر شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج است. از وقتی که نامزدی آنها شروع شد، کاترین از طرف رسانه‌ها مورد توجه شدید قرار گرفت و البته این گمان بوجود آمد که آنها در نهایت ازدواج خواهند کرد. در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۰، دفتر شاهزاده ویلیام رسماً نامزدی آنها را اعلام کرد و قرار شد که تاریخ عروسی ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ باشد.
میدلتون در شهرستان بارکشایر بزرگ شد. پس از اتمام مدرسه به کالج مارلبرو رفت و پس از آن وارد دانشگاه سنت اندروز شد. در آنجا با شاهزاده ویلیام که او نیز در ۲۰۰۱ مشغول درس خواندن در آن دانشگاه بود آشنا شد. با آغاز رابطهٔ این دو، رسانه‌ها هم لحظه‌لحظه آنها را زیر نظر داشتند. کاترین عنوان کرده بود که رسانه‌ها او را اذیت می‌کنند. در آوریل ۲۰۰۷ منعکس شد که آنها از هم جدا شدند. آن دو به دوستی با هم ادامه دادند و در اواخر ۲۰۰۷ دوباره به هم پیوستند. از آن موقع تا به حال، کاترین در بسیاری از مراسم سطح بالای سلطنتی شرکت کرده‌است. او بخاطر سلیقهٔ خوبش در مُد مورد تحسین قرار گرفت. همچنین در لیست «خوش‌پوشان» نیز قرار دارد.

مدل گوشواره های کیت میدلتون

عکسهای انواع مدل گوشواره کیت میدلتون
کیت میدلتون
گوشواره کیت میدلتون
مدل گوشواره کیت میدلتون
عکسهای مدل گوشواره کیت میدلتون
عکسهای گوشواره کیت میدلتون
جواهرات کیت میدلتون
عکس جواهرات کیت میدلتون
حلقه ازدواج کیت میدلتون
زندگینامه کیت میدلتون
جواهرات مورد علاقه کیت میدلتون

پورتال رنگی _ عکسهای انواع مدل گوشواره کیت میدلتون
منبع: مدآنلاین

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of