عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟

دکوراسیون داخلی ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟

یکی از گزینه های مود نظر خانمها برای چیدمان دکوراسیون منزل استفاده از عکسهای خانوادگی است. اما باید جایگیری آنها در خانه را هم دانست تا بتوان آنها را به خوبی در معرض نمایش قرار داد. ما در این مطلب برای شما کاربران عزیز روش چیدن عکسهای خانوادگی را در نظر گرفته ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد.

دکوراسیون داخلی منزل با استفاده از عکسهای خانوادگی

چیدمان خانه‌ها، هر قدر هم با هم متفاوت باشند، اغلب در یک چیز با هم توفیری ندارند؛ استفاده از عکس‌های خانوادگی بر دیوارها. عکس‌های خانوادگی در هر مکانی، نمایی گرم و صمیمانه ایجاد می‌کنند. اما تنها کوبیدن آن‌ها بر در و دیوار کافی نیست؛ شما باید بدانید قاب عکس‌ها را در هر مکانی که قرار می‌دهید باید با دکور و مبلمان خانه، هارمونی ایجاد کنند. بیایید با هم به چند مکان مناسب قرارگیری قاب عکسهای خانوادگی نگاه کنیم.

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (2)

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (3)

اتاق نشیمن، مهمترین مکان برای نمایش عکسهای خانوادگی است؛ میتوان هم گالری دیواری ایجاد کرد و هم آن را با سایر مبلمان و لوازم دکوری ست کرد. برای مثال بهتر است عکسها را روی دیوار، پشت مبلهای راحتی یا بالای شومینه نصب کنید.

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (4)

شما همچنین میتوانید دیوار خانه را از عکسهای خانوادگی پر کرده و آن را در معرض دید میهمانان قرار دهید. بهتر است قاب عکسها را روی دیوار روبهروی در ورودی آویزان کنید تا به محض ورور میهمان دیده شوند. این امر میتواند نوعی خوشآمدگویی صمیمانه به میهمانان تلقی شود.

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (5)

مکان مناسب دیگر برای قراردادن عکسها، دیوار زیر پلههاست. با هر بار بالارفتن و پایینآمدن از پلهها، میهمانان عکسها را مشاهده میکنند و این بهترین رویکرد برای پرکردن یک دیوار خالی است.

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (6)

راهرو نیز محل مناسبی برای نمایش عکسهای خانوادگی است. با نصب انواع مختلف عکسها میتوان این مکان را به یک گالری زیبا تبدیل کرد، بهخصوص در مورد راهروهای عریض و دراز.

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (7)

عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟ (8)

 

محل غذاخوری را هم از یاد نبرید. میتوان به جای آویزانکردن آثار هنرهای دستی، قاب عکس خانوادگی را روی دیوارهای این اتاق نصب کرد. با این روش، شما فضایی کاملاً میهماننوازانه ایجاد خواهید کرد.

پورتال رنگی _ عکسهای خانوادگی را کجای خانه بگذاریم؟

منبع: مدآنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !