عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

گوناگون ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

برای علاقه مندان به خانواده سلطنتی در این مطلب تصاویری از شاهزاده سوئد و همسرش که در مراسم غسل تعمید فرزندشان هستند را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید.

درباره کشور سوئد

سوئد (به سوئدی: Sverige؛‏ تلفظ سوئدی: [ˈsvæ:rjə])، کشوری است در شمال اروپا در شبه‌جزیره اسکاندیناوی. از غرب با کشور نروژ، از شمال شرق با کشور فنلاند، از شرق با خلیج بوتنی، از جنوب شرقی با دریای بالتیک و از جنوب غربی با کشور دانمارک همسایه‌است. نام این کشور در فارسی از نام آن در زبان فرانسوی (Suède) گرفته شده‌است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر این کشور شهر استکهلم است.

سوئد با مساحت ۴۴۹٬۹۶۴ کیلومتر مربع، کمابیش اندازهٔ عراق و چهارمین کشور بزرگ اروپا (ششمین کشور بزرگ اروپا با احتساب روسیه و ترکیه) از نظر مساحت می‌باشد. جمعیت سوئد بیش از ۹٫۶ میلیون نفر است که تقریباً ۷٫۹ میلیون نفر آن را سوئدی‌ها تشکیل می‌دهند. این کشور با تعداد ۲۱ نفر در هر کیلومتر مربع از تراکم جمعیت پایینی برخوردار است که بیشتر این جمعیت نیز در جنوب سوئد مستقر هستند. همچنین بیش از ۸۵٪ مردم سوئد در ناحیه شهری زندگی می‌کنند.

کشور سوئد از حکومت مشروطه برخوردار بوده و دولت به شکل پارلمانی اداره می‌گردد. پادشاه در این کشور مقامی تشریفاتی است و کشور توسط نخست وزیر اداره می‌شود.

غسل تعمید شاهزاده سوئد

پرنس ۳۷ ساله سوئدی “کارل فیلیپ” که سال گذشته با “سوفیا هلکویست” ۳۱ ساله ازدواج کرد روز گذشته برای انجام غسل تعمید فرزندشان راهی کلیسا شدند.
این زوج سلطنتی پس از “پرنس ویلیام” و “کیت میدلتون” –زوج سلطنتی انگلستان- بسیار مورد توجه هستند.

پرنس الکساندر کوچک-فرزند کارل فیلیپ تنها پسر خانواده سلطنتی سوئد- که ۱۹ آوریل همین سال متولد شد بسیار مورد توجه خانواده اش است.

در کشور سوئد، پادشاه یک مقام تشریفاتی است و پارلمان ملی این کشور است که وظیفه اصلی طرح و تصویب قوانین کشور را بر عهده دارد.

پرنسس سوئد قبلا در کار مدلینگ بود که با وجود انتقادات پس از ۵ سال ملاقات با پرنس سوئد ،بالاخره با او ازدواج کرد و این کار را برای همیشه کنار گذاشت.

عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

پورتال رنگی _ عکسهای دیدنی از پرنسس سوئد و همسرش

منبع: ویکی پدیا – باشگاه خبرنگاران جوان

Please Login to comment