عکسهای فیس‌ لیفت کادیلاک CTS و ATS

خودرو ۱۲ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای فیس‌ لیفت کادیلاک CTS و ATS

خودروهای لوکس زیادی در بازارهای داخلی و خارجی وجود دارند که هر کدام از نظر مشخصات فنی و همینطور از نظر قیمت با هم متفاوت هستند. یکی از این انواع خودروهای لوکس دنیا کادیلاک است. این خودرو بسیار شیک است و مدلهای متفاوتی نیز دارد که در این مطلب برای شما کاربران عزیز این مدلها را در نظر گرفته ایم.

نسخه جدید خودرو کادیلاک

برای مدل ATS سه تریم ارائه‌شده است که به ترتیب لاکچری، پریمیوم لاکچری و پریمیوم پرفورمنس نام دارند. این تریم‌ها برای هر دو نسخهٔ سدان و کوپه ارائه می‌شوند. برای مدل CTS هم تیپ‌های لاکچری، پریمیوم لاکچری و V-Sport ارائه‌شده است.
عکسهای فیس‌ لیفت کادیلاک CTS و ATS
به گزارش پورتال رنگی به نقل از پدال ، در نسخه‌های جدید ATS و CTS، دو پکیج جدید Black Chrome و Carbon Black هم ارائه‌شده است که شامل دورنگ بدنهٔ جدید، رینگ‌های جدید و آپدیت‌ها و پیشرفت‌های اضافی برای سیستم سرگرمی CUE می‌شود. البته این سیستم سرگرمی که دارای امکاناتی چون سازگاری با کارپلی اپل و اندروید اتو گوگل و اینترنت وای فای ۴G LTE است، به‌صورت استاندارد برای هر سه خودروی ATS سدان و کوپه و CTS مدل ۲۰۱۷ ارائه می‌شوند.
فیس‌ لیفت کادیلاک CTS و ATS
عکسهای فیس‌ لیفت کادیلاک
عکسهای کادیلاک CTS و ATS

تغییرات ظاهری در CTS جدید شامل تغییر جلوپنجره (به‌جز در مدل‌های V-Sport و CTS-V)، دیفیوزر، سپر عقب و سر اگزوزها می‌شود. همچنین این خودرو به تکنولوژی آینهٔ وسط مانیتوری که برای اولین بار در سدان CT6 ارائه شد نیز مجهز شده است. در این سیستم، در آینهٔ داخل خودرو بجای آینه یک نمایشگر TFT-LCD با پیکسل ۲۴۰×۱۲۸۰ نصب‌شده است و تصویر پشت خودرو را از طریق دوربین نشان می‌دهد که موجب کاهش تابش‌های خیره‌کنندهٔ نور چراغ‌های خودروهای پشت سر و همین‌طور ارائهٔ تصویری بهتر در شرایط نوری کم می‌شود.
عکسهای کادیلاک CTS

عکسهای کادیلاک ATS
در کل کادیلاک اصلاحات مثبتی را در خودروهای ATS و CTS خود انجام داده و به‌زودی آن‌ها را راهی بازار خواهد کرد تا نبرد سختی را با سدان‌های پریمیوم بازار و خصوصاً آلمانی‌ها آغاز کنند.
عکس کادیلاک
جدیدترین مدل کادیلاک
جدیدترین مدل های کادیلاک
پورتال رنگی _ عکسهای فیس‌ لیفت کادیلاک CTS و ATS
منبع: اقتصاد انلاین

Please Login to comment