عکسهای وانت هیوندای مدل ۲۰۲۰

خودرو ۲۶ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای وانت هیوندای مدل ۲۰۲۰

اگر دوست دارید با آخرین خبرها از دنیای خودرو اطلاع داشته باشید و اگر دوست دارید مدلهای جدید خودرو را ببینید حتما به پورتال رنگی سر بزنید چرا که ما همیشه تازه ترین اخبار و جدیدترین عسها از مدلهای مختلف خودرو را برای شما کاربران عزیز جمع آوری می کنیم و در معرض نمایش می گذاریم. همینطور در خصوص مشخصات فنی خودروها هم برای شما عزیزان علاقه مند به دنیای خودرو اطلاعات جامعی را گردآوری می کنیم. در این مطلب خودرو هیوندا را مورد بررسی قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

مشخصات مدل جدید خودرو هیوندا

بیش از یک سال از وعده هیوندایی مبنی بر ساخت یک پیک‌آپ بر اساس مدل مفهومی سانتا کروز می‌گذرد.
اما گزارش‌های جدید نشانگر این است که قبل از سال ۲۰۲۰ هیچ خودرویی با مشخصات پیک‌آپ سانتا کروز از سوی هیوندایی ساخته نخواهد شد.به نقل از “کارادوایس”، مدیر عامل و مقام اجرایی ارشد شرکت هیوندایی موتورز آمریکا در ژانویه سال ۲۰۱۵ در این خصوص گفت: پروژه پیک‌آپ جدید هیوندایی از مرحله تصویب گذشته است و مقامات شرکت منتظر زمانی مناسب برای اعلام آن هستند. به گفته زوچوفسکی ، محبوبیت کانسپت این پیک‌آپ، احتمال تسریع فرآیند تولید را افزایش می‌داد.
وانت هیوندای مدل 2020
به گزارش پورتال رنگی به نقل از اقتصاد آنلاین ، به نظر نمی‌رسد که مشتریان و علاقه‌مندان منتظر تصویب تصمیمات درون شرکتی هیوندایی باشند. برعکس آنها خواستار تماشا و خرید یک نسخه ملموس از پیک‌آپی هستند که آن را براساس یک طرح مفهومی پسندیده‌اند. از طرفی پیام‌های متفاوتی از سوی شرکت کره‌ای هیوندایی مبنی بر تمرکز بیشتر روی خودروهای تجاری سبک گزارش شده است. برداشت کارشناسان حوزه خودرو این است که سیاست‌گذاری‌های هیوندایی تغییر کرده و پروژه ساخت و تکمیل پیک‌آپ جدید به تاخیر افتاده است.

به گزارش نشریه “استرالین” اسکات برونز مدیر اجرایی در شرکت هیوندایی موتورز در این خصوص گفت: با وجود توسعه و درک لزوم ساخت پیک‌آپ، تا سال ۲۰۲۰ هیچ خبری از حضور خودروهای پیک‌آپ هیوندایی در خیابان‌ها و جاده‌های جهان نخواهد بود.

به گفته این مدیر ارشد هیوندایی، برنامه‌ریزی و نگاه خاصی برای ساخت این خودرو وجود دارد و شرکت در خصوص اجرایی کردن وعده‌اش مصمم است. اما برونز در خصوص زمان و چگونگی اجرای پروژه حرفی نزد. وی همچنین اعلام کرد تکمیل این پروژه در کوتاه مدت ممکن نیست. پیک آپ هیوندایی قرار است در آینده‌ای نزدیک و پس از ورود به بازار با خودروهایی مانند تویوتا هایلوکس و فورد رنجر رقابت کند.
عکسهای وانت هیوندای مدل 2020
به نظر می‌رسد که نسخه تولیدی سانتا کروز بر اساس یک پلتفرم معمولی ساخته شده و ابعادی کوچکتر از شورولت کلرادو و تویوتا تاکوما داشته باشد. این مدل، توجه خریدارانی را جلب خواهد کرد که زندگی پرجنب‌وجوشی دارند و یا با خودروی خود کار می‌کنند و حمل وسایل برایشان نسبت به یدک‌کشی و قابلیت‌های آفرود ارجحیت دارد.

پورتال تراورت رنگی _ عکسهای وانت هیوندای مدل ۲۰۲۰
منبع: اقتصاد آنلاین

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !