عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

اخبار و حوادث ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۴۳ دیدگاه

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام : نمیتوان کتمان کرد که زندگی بازیگران چقدر پر فراز و نشیب است حال آنکه زندگی این افراد مدام در معرض دید دوربین عکاسان و خبرنگاران است. دیروز در صفحات اجتماعی عکسی دست به دست چرخید که با واکنش های مختلفی از سوی کاربران مواجه شد. روز گذشته پرستو صالحی با انتشار تصویر سگ خانگی خود در کنار سجاده نمازش خشم کاربران را برانگیخت و با اعتراض شدید آن ها روبرو شد. وی در پست حذف شده نوشته بود: خدایا خلقتت رو شکر خدا جانم یک سوال چجوری میشه که سگ این موجود بدون تفکر میفهمه که نباید وارد حریم من و تو بشه و میشینه فقط نگاه می کنه اونوقت انسان این مغز متفکر دم به دقیقه حریم زندگی هم نوعش رو شخم میزنه ؟! خدایا این موجود می فهمه رو سجاده ی من نمیاد.

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام
پرستو صالحی

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

43 نظرات روشن "عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام"

جایی که سگ باشه ملائکه وارد نمیشن اون وقت این خانوم سگش اومده جفت سجاده ش نشسته خنده داره! میگن مستحبه موقع نماز خوندن بهترین لباس رو بپوشیم و عطر بزنیم و زیبا و تمیز و پاک و خوشبو جلوی خداوند حاضر بشیم تا هم عبادتمون بهتر قبول بشه هم ملائکه بیان تو خونه مون و برکت بیارن. واقعا دیدن سگ که حیوان نجسی هست در کنار سجاده منزجر کننده ست، نگهداری از سگ اشکال نداره ولی نباید بیاد تو اتاق خواب و محل نماز و عبادت !!! خانم صالحی منظورش این بود که انسانهایی که به حریم خصوصی دیگران… ادامه نظر »

عربها از سگهای تازی ایرانی بخاطر حراست از صاحبان خود سگ را نجست و واق واق سگ را در دستور زبان ما پارس گذاشتند، یعنی همان پارسی که ما باشیم.
چه آدم هایی هستند که بهم تا میتونند خیانت میکنند و از سگ هم کمترند و شاید که از این حیوان چیزی نمیدانی پس نگو نجسته اگه بدونی ….

در این جهان ظلمانی حوا در بهشت بی خبری کائنات را محصول عشق و جذبه می داند. به خطا میوۀ دانایی خورده حقیقت خودخواهانۀ جهان را در می یابد. دنیا و هر آنچه در اوست جهنمی بیش نیست که حتی مجرم به آگاهی مرد می شود. پس او نیز در این معرکه اندیشۀ خود را برای زندگی در این جهنم آماده می کند. با این وصف شما که نه! نمی دونم بچه کدوم یکی از فرشتگان بی گناهید؟ خودمو می گم که ناگزیر فرزند حوام و نوع من، تو خود خواهی و خود بینی به هر ترفندی راستی که اشرف… ادامه نظر »

ای …. توی خونه ای که پشمو پیله سگو آب دهن سگه سجاده میندازی؟
خودتو مسخره کن…..

در ضمن سگ اصحاب کهف هم در حد سگ نگهبان بود نه سگی که داخل زندگی و دست و پای اصحاب کهف باشه . در قران امده که سگ بر آستانه غار بود نه در کنار اصحاب کهف بر حسب حدیث ثقلین ، ملاک عمل ما در اسلام قران و عترت هست یعنی کلام معصومین ع ، نه صرفا قران . چون قران همچون قانون اساسی، بیشتر به کلیات قوانین اسلام پرداخته نه جزئیات که این جزئیات توسط پیامبر ص و ائمه هدی ع بیان شده است . و در احادیث بسیاری که از معصومین رسیده سگ نجس اعلام شده… ادامه نظر »
اسلام هر چیزی رو که حرام یا نجس اعلام کرده علت علمی داره و بی علت و دلیل و حکمت حرام نشدند ، مثلا طلا از این جهت برای مردم حرام شده که فلزی هست که صفات زنانه را تقویت میکنه . یا گوشت خوک از این جهت حرام شده چون در گوشت خوک انگلی هست که در بالاترین درجه ی حرارت پخت از بین نمیره مگر اینکه اون گوشت بسوزه تا اون انگل هم از بین بره که در اونصورت اون گوشت دیگه قابل خوردن نیست سگ هم بدلیل رطوبت بدنش و بذاق دهانش که ناقل میکربهایی هست نباید… ادامه نظر »

سگ نجس باشه یا نباشه…مهم نیست…آنچه که واضحه ..سگ با تمام نجاست اش یا باتمام پاکی اش دربرابرخدازانوخم میکنه…
ای انسان توکه ازحیوان بالاتری چه میکنی!

آفرین به خانم پرستو صالحی..عجب تعبیر قشنگی به کار برده..واقعا هم همینطوره…هیچ موجودی مثل انسان نمیتونه انقدر واسه خودش و موجودات اطرافش مضر باشه و خطرناک. اونم به خاطر افکار مسموم و متحجرانه ای هست که مدام تو ذهنش نسبت به اطرافیانش داره جالب اینجاست که خودش رو محق میدونه سرک به همه جا بکشه..و واسه این و اون تکلیف تعیین کنه..متاسفانه دردمون از خودمونه..

عزیزان منظور خانم صالحی چیزه دیگه هستش. ایشون میگن حتی این موجودی که درک و شعور یک انسان رو نداره برای حریم شخصی انسان ارزش قایله. ولی ما ادمها با اینکه ادعامون زیاده همش تو خصوصی ترین مسایل زندگی هم دخالت میکنیم. اصلا بحث در مورد نجس و پاک بودن سگ نیست هااااا.