. عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام - پورتال رنگی

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

پرستو صالحی

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

<h2>عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام</h2>

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام

عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام _ نُق خبر : نمیتوان کتمان کرد که زندگی بازیگران چقدر پر فراز و نشیب است حال آنکه زندگی این افراد مدام در معرض دید دوربین عکاسان و خبرنگاران است. دیروز در صفحات اجتماعی عکسی دست به دست چرخید که با واکنش های مختلفی از سوی کاربران مواجه شد. روز گذشته پرستو صالحی با انتشار تصویر سگ خانگی خود در کنار سجاده نمازش خشم کاربران را برانگیخت و با اعتراض شدید آن ها روبرو شد. وی در پست حذف شده نوشته بود: خدایا خلقتت رو شکر خدا جانم یک سوال چجوری میشه که سگ این موجود بدون تفکر میفهمه که نباید وارد حریم من و تو بشه و میشینه فقط نگاه می کنه اونوقت انسان این مغز متفکر دم به دقیقه حریم زندگی هم نوعش رو شخم میزنه ؟! خدایا این موجود می فهمه رو سجاده ی من نمیاد.

نُقل خبر _ عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام
پرستو صالحی

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

43 نظرات روشن "عکس جنجالی پرستو صالحی در اینستاگرام"

اطلاع از
جایی که سگ باشه ملائکه وارد نمیشن اون وقت این خانوم سگش اومده جفت سجاده ش نشسته خنده داره! میگن مستحبه موقع نماز خوندن بهترین لباس رو بپوشیم و عطر بزنیم و زیبا و تمیز و پاک و خوشبو جلوی خداوند حاضر بشیم تا هم عبادتمون بهتر قبول بشه هم ملائکه بیان تو خونه مون و برکت بیارن. واقعا دیدن سگ که حیوان نجسی هست در کنار سجاده منزجر کننده ست، نگهداری از سگ اشکال نداره ولی نباید بیاد تو اتاق خواب و محل نماز و عبادت !!! خانم صالحی منظورش این بود که انسانهایی که به حریم خصوصی دیگران… ادامه نظر »

عربها از سگهای تازی ایرانی بخاطر حراست از صاحبان خود سگ را نجست و واق واق سگ را در دستور زبان ما پارس گذاشتند، یعنی همان پارسی که ما باشیم.
چه آدم هایی هستند که بهم تا میتونند خیانت میکنند و از سگ هم کمترند و شاید که از این حیوان چیزی نمیدانی پس نگو نجسته اگه بدونی ….

در این جهان ظلمانی حوا در بهشت بی خبری کائنات را محصول عشق و جذبه می داند. به خطا میوۀ دانایی خورده حقیقت خودخواهانۀ جهان را در می یابد. دنیا و هر آنچه در اوست جهنمی بیش نیست که حتی مجرم به آگاهی مرد می شود. پس او نیز در این معرکه اندیشۀ خود را برای زندگی در این جهنم آماده می کند. با این وصف شما که نه! نمی دونم بچه کدوم یکی از فرشتگان بی گناهید؟ خودمو می گم که ناگزیر فرزند حوام و نوع من، تو خود خواهی و خود بینی به هر ترفندی راستی که اشرف… ادامه نظر »

ای …. توی خونه ای که پشمو پیله سگو آب دهن سگه سجاده میندازی؟
خودتو مسخره کن…..

در ضمن سگ اصحاب کهف هم در حد سگ نگهبان بود نه سگی که داخل زندگی و دست و پای اصحاب کهف باشه . در قران امده که سگ بر آستانه غار بود نه در کنار اصحاب کهف بر حسب حدیث ثقلین ، ملاک عمل ما در اسلام قران و عترت هست یعنی کلام معصومین ع ، نه صرفا قران . چون قران همچون قانون اساسی، بیشتر به کلیات قوانین اسلام پرداخته نه جزئیات که این جزئیات توسط پیامبر ص و ائمه هدی ع بیان شده است . و در احادیث بسیاری که از معصومین رسیده سگ نجس اعلام شده… ادامه نظر »
اسلام هر چیزی رو که حرام یا نجس اعلام کرده علت علمی داره و بی علت و دلیل و حکمت حرام نشدند ، مثلا طلا از این جهت برای مردم حرام شده که فلزی هست که صفات زنانه را تقویت میکنه . یا گوشت خوک از این جهت حرام شده چون در گوشت خوک انگلی هست که در بالاترین درجه ی حرارت پخت از بین نمیره مگر اینکه اون گوشت بسوزه تا اون انگل هم از بین بره که در اونصورت اون گوشت دیگه قابل خوردن نیست سگ هم بدلیل رطوبت بدنش و بذاق دهانش که ناقل میکربهایی هست نباید… ادامه نظر »

سگ نجس باشه یا نباشه…مهم نیست…آنچه که واضحه ..سگ با تمام نجاست اش یا باتمام پاکی اش دربرابرخدازانوخم میکنه…
ای انسان توکه ازحیوان بالاتری چه میکنی!

آفرین به خانم پرستو صالحی..عجب تعبیر قشنگی به کار برده..واقعا هم همینطوره…هیچ موجودی مثل انسان نمیتونه انقدر واسه خودش و موجودات اطرافش مضر باشه و خطرناک. اونم به خاطر افکار مسموم و متحجرانه ای هست که مدام تو ذهنش نسبت به اطرافیانش داره جالب اینجاست که خودش رو محق میدونه سرک به همه جا بکشه..و واسه این و اون تکلیف تعیین کنه..متاسفانه دردمون از خودمونه..

عزیزان منظور خانم صالحی چیزه دیگه هستش. ایشون میگن حتی این موجودی که درک و شعور یک انسان رو نداره برای حریم شخصی انسان ارزش قایله. ولی ما ادمها با اینکه ادعامون زیاده همش تو خصوصی ترین مسایل زندگی هم دخالت میکنیم. اصلا بحث در مورد نجس و پاک بودن سگ نیست هااااا.

بنظر من هم اعتقادات هرکس به خودش مربوطه تا جایی که نخواد اعتقادات دیگران رو ضعیف کنه.با کلمه و معنای(نجس)کاری ندارم فقط اینو قبول دارم که سگ و گربه همونطور که میتونن دوست خوبی باشن ناخواسته مو و بدنشون برای انسان ضرر داره که خیلی هم بد و گاهی جبران ناپذیره از بیماریهای تنفسی تا ناباروری و نازایی.همه نه اما خیلی از دخترانی که سگ دارن به مشکلات باروری در دوران بعد از ازدواج بر خوردند میشه سگ رو عزیز دونست و جای خوبی براش درنظر گرفت و بهش رسیدگی کرد و توی خونه هم نیاورد.توهین به هرکسی بابت اعتقاداتش… ادامه نظر »

اخه چقدر ملت بی کارن بخدا چیکار بقیه دارین

مراجعه شود به سوره اصحاب کهف

مراجعه کنید به سوره کهف در قران که سگ اصحاب کهف همراه با اصحاب در غار به خواب رفته و برای ان حرمت قایل شده
در تاریخ ایران باستان زمانیکه اعراب به ایران حمله می کنند در هر خانه سگی وجود داشته که از تعرض به خانه وخانواده و گله و رمه حفاظت میکرده اعراب برای مقابله با ان اعلام میکنند در اسلام سگ نجس است و با این سیاست و دور کردن سگ از حریم خانه ایرانیان تعرض به مال و ناموس ایرانیان را حت تر شد

کجای قرآن نوشته شده که سگ نجسه.هر کس ادعا میکنه اثبات کنه.

اوه چقدر بحث!دوستان فکر نکنم خود خانم صالحی هم به این همه حرفی که زدین موقع گذاشتن این عکس حتی فکرم کرده باشه!چقدر بی کارین خیلی زرنگین برین خودتونو درست کنین!کل ملت شدن منتقد و مفسر بی خیال هیچ کس به خاطر تفکرات یا طرز زندگیش مجبور نیست به شما جواب پس بده دوست داره سگ داشته باشه دوست داره نماز بخونه دوست داره عکسشو منتشر کنه دوست داره میفهمین؟

با سلام به همه این دوستان اولا که خانم صالحی اگه ورود دیگران رو به حریم خودش جایز نمیدونه چرا این عکس رو منتشر کرده پس خودش به دیگران اجازه ورود داده واینو خواسته دوما وقتی یک مسئله در جامعه رو می شه افراد اون جامعه حق اظهار نظر البته محترمانه رو دارن .سوما معلومه که این خانم منظور خاصی از انتشار این عکس دارن که وگرنه چطور میشه دو عنصر متضاد رو در یک جا جمع واینطور نمایش داد اصلاً چه لزومی داشت ؟!.چهارما شما پیدا کنید مسئله یا حتی یک مد رو که در جامعه ما بی هدف… ادامه نظر »
پرستو صالحی هم با این عکس یه جوری خواسته دخالت در حریم اعتقادات بعضیا کند اصلا چه لزومی داشته محل نماز و سگشو به رخ مردم بکشه بابا نه تو نه مردم هیچکدوم کار به کار هم نداشته باشین هرکی میخاد با سگ زندگی کنه هرکی ام نمیخاد نکنه اگرهم یکی میخاد یه مطلبی را ثابت کنه تو هوا حرف نزنه سگ نجس نیست مدرکشم بده ، با دلیل عقلی و منطقی و علمی یا برعکس ولی من با اینکه دراسلام سگ نجسه موافقم چون یک دلیل خیلی منطقی دارم که چون در ظرف فکرکسی نمی گنجد اظهار نمی کنم… ادامه نظر »

چه خوب که یاد بگیریم تو زندگی هم دخالت نکنیم وبااظهار نظرمون موجب ناراحتی دیگران نشیم.

اونی که نماز میخونه به سگ دست نمی زنه چه برسه که ببره تو اتاقش . اتاقش که کثیف هست خدارو داره مسخره میکنه یا مردم رو واقعامتاسفم برای این گونه افرادخصوصا

ایشون خیلی قشنگ و واضح حرمتی که یه حیوون میتونه نگه داره ولی بعضی از ما ادما نمیتونیم نگه داریمو به تصویر کشیده واقعا متاسفم واسه یه سری قضاوتای بی اساس

سلام سگ کثیف نیست یه موجود مثل ماست اتفاقا من برای شما متاسفم که میتونید هرچیزی که میخونید یا میشنوید رو باور کنید

لطفأ قضاوت نکن

خیلی قشنگ نوشته بوده به نظر منم اگه به جانمازش نمیاد یعنی از خیلی انسانها انسانتر و پاکتره

سلام دوستان
قبل از هر چیز دقت کنید که محل نماز خوندن این خانوم جانمازشه که خودش میگه سگ هیچوقت پا رو اون نمی ذاره، هیچ جا هم گفته نشده که زندگی با سگ حرامه، چیزی که توی این عکس واضحه اینه که ایشون نماز می خونن، در مورد دیگران قضاوت نکنیم.

هر انسانی هر کاری میکنه به خودش ربط داره نه به دیگران

ای کاش ما فقط وفقط همین یک جمله رو میفهمیدیم

منم شمالیم, لطفا به این راحتی به قومیها توهین نکنین, با حرف اقای منوچهر موافقم گاهی اوقات حیوونا از ادما خیلی خیلی با وفان, من بااینکه خودم مقید به نماز و روزه ام ولی میگم نباید تو اعتقادات همدیگه دخالت کنیم و اگه قرار به نهی از منکره باید ازراه درست و اصولی پیش بریم تا ادما رو از یه سری مسایل اعتقادی زده نکنیم,,,, باز هم میگم لطفا به هم احترام بزاریم

درست است که سگ نجس است ولی بعضی آدمای کنار خودمون یا حتی محل کار در هماسیگیمان از سگ نجستر ومنفورتر هستن سگ که خوب با وفاست دوستم

موافقم سگ نجسه نباید داخل خونه باشه اما حرفش به معنای واقعی کلمه درسته.

شمادردین بدعت اوردید…دردین اسلام سگ نجسه حالاهی توبگو سگ حیوانی باوفاست..

اخه شما چه چقد زود قضاوت میکنین بشیند عیب ای خودتونو تحصیح کنید

حرفش درسته. اما در دین اسلام سگ نجسه و یه انسان معتقد که اهل نماز و روزه است قطعا باید به همه ی دستورات شرع عمل کنه.. زندگی با سگ از منظر دینی درست نیست…

کدوم ادم عاقلی نیست که ندونه سگ نجس نیست چطور حیوانی که تا پای جانش به انسان وفا دار می مونه و حتی شاهد بودیم ور خبر ها حتی ولگرداشون نوزاد ها رو از بیابان یا سطل اشعال نجات دادن هرکس گفته و میگه سگ نجسه خودش نجسه

کاملاااا درست میگید .

تا اونجا که من میدونم خدا گفته سگ نجسه و ما از خودمون در نیاوردیم .

دقیقا موافقم

واقعا راست گفت که سگها شعورشون بالاتره. همین اظهار نظرای تند و فناتیک مهر تایید حرفاشه.

نمیدونم چرا ما ادما اینقدر تو کار و اعتقادات همدیگه دخالت میکنم, اخه ما چه میدونیم چه کسی پیش خدایی که اینقدر مهربونه ارج و قرب بیشتری داره یا نه. اخه مگه ما از دله ادما خبر داریم؟ ای کاش همه ما معنی واژه سرمون تو کاره خودمون باشه رو درک کنیم و اینقدر براحتی قضاوت نکنیم و دل نشکنیم

عزیزم همون خدا سگ رونجس کرده تواسلام وقتی چیزی نجسه ینی ضررداره اگ بدونیدضررش چیه اسمشم نمیوردید

تظاهر نکنه عکس نندازه حرف نشنوه

افرین👍

متاسفم که با کارهای بی تعقل راه تهمتها و افتراها رو به روی خودمون باز می کنیم. یک نمازگزار چطور حالیش نیست که سگ نجس هست و نباید اونو به حریم خونه راه داد چه برسه به محل نمازخوندن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سگ نجس نیست ،کجای قران و دین اومده ک سگ نجسه ؟؟؟؟؟چطور گرگ و شیر و ببر و پلنگ نجس نیستن ؟؟؟!!فرقشون با سگ چیه ؟؟؟!،چه کسی گفته ک سگ نجسه ؟؟؟؟؟من بارها و بارها قران و ختم کردم هیچ کجای این کتاب الهی از نجس بودن سگ حرفی زده نشده،مگر نه اینکه اصحاب کهف سگ داشتن ؟؟؟؟؟؟مگر نه اینکه امام صادق فرموده اگر تکه نانی دارید و سگی گرسنه اس بر شما واجب است اول حیوان گرسنه را سیر کنید ،خداوند پاکه و چطوروجودی تماما پاکی موجودی نجس را افریده ؟؟؟؟؟دست بردارید از این خرافات و حرفهای بی پایه… ادامه نظر »
wpDiscuz