عکس خودروهای الکتریکی جگوار X590

تکنولوژی , خودرو ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس خودروهای الکتریکی جگوار X590

اگر دوست دارید با آخرین خبرها از دنیای خودرو اطلاع داشته باشید و اگر دوست دارید مدلهای جدید خودرو را ببینید حتما به پورتال رنگی سر بزنید چرا که ما همیشه تازه ترین اخبار و جدیدترین عسها از مدلهای مختلف خودرو را برای شما کاربران عزیز جمع آوری می کنیم و در معرض نمایش می گذاریم. همینطور در خصوص مشخصات فنی خودروها هم برای شما عزیزان علاقه مند به دنیای خودرو اطلاعات جامعی را گردآوری می کنیم. در این مطلب خودرو الکتریکی جگوار را مورد بررسی قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

مدل خودرو لوکس جگوار الکتریکی

این مدل از جگوار که احتمالا با کد X590 شناخته می‌شود با مدل‌های “بی ام و” سری ۷ و مرسدس بنز کلاس S رقابت خواهد کرد.

مدت‌هاست که جگوار تولید و توسعه ابرخودروهای مدل C-X75 خود را قطع کرده است. در این مواقع معمولا خودروسازها به سراغ تولید مدل‌های قوی‌تر یا کاربردی می‌روند. اما به نظر می‌رسد جگوار قصد تولید خودروهای دیگر را از سر بیرون کرده است.

به گزارش پورتال رنگی به نقل از اقتصاد آنلاین، به نظر می‌رسد جگوار تمایل زیادی برای ساخت مدل‌های جایگزین کوپه و کانورتیبل XK نیز ندارد. مدل‌های تایپ F نیز به عنوان اسپورت‌های این گروه به حال خود رها شده‌اند و خبری از توسعه بیشتر از آنها نیست.

تمام سدان‌های الکتریکی جگوار با قابلیت حرکت تمام چرخ ارائه خواهند شد و قرار است یک سال قبل از رقبای آلمانی به بازار بیایند.

جگوار ورود سریع‌تر به بازار را یکی از مزایای خودروهای الکتریک می‌داند. احتمالا شاسی بلندهای الکتریکی جگوار به صورت رسمی در سال ۲۰۱۹ معرفی خواهند شد. به نظر می‌رسد هر دو مدل الکتریکی جگوار در کارخانه ماگنا اشتایر اتریش ساخته می‌شوند و این کارخانه سالانه ۲۰ تا ۳۰ هزار دستگاه از این خودروها را به بازار ارسال خواهد کرد. در خصوص شاسی بلندها این آما ر به ۳۰ تا ۵۰ هزار دستگاه در سال می‌رسد.

عکسهای خودرو الکتریکی جگوار X590

عکس خودروهای الکتریکی جگوار X590 (1)

عکس خودروهای الکتریکی جگوار X590 (2)

پورتال رنگی _ عکس خودروهای الکتریکی جگوار X590

منبع: اقتصاد آنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !