عکس دختر شایسته ۲۰۱۵ Miss universe

سبک زندگی ۰۵ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه
بعد از این اتفاق که در مراسم انتخاب دختر شایسته سال ۲۰۱۵ مجری به اشتباه یکی دیگر را به عنوان دختر شایسته جهان را معرفی کرد، بالاخره دخترشایسته اصلی جهان معرفی شد.

مسابقه Miss Universe یک مسابقه بین‌المللی زیبایی است که هر ساله برگزار می‌شود. ۶۴ مین مراسم Miss Universe بود و در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵ برگزار شد.

Miss Universe 2015 انتخاب شد

مسابقه Miss Universe یک مسابقه بین‌المللی زیبایی است که هر ساله برگزار می‌شود.
شعار این مسابقات «زیباییِ هدفمند» است و در آزمون‌های این مسابقه علاوه بر زیبایی ظاهری، معیارهایی هم‌چون شخصیت، هوش، روابط اجتماعی، حضور ذهن و حاضر جوابی، توانایی‌های ورزشی، معلومات عمومی و همچنین مهارت‌ها و استعدادهای ویژه هر یک از شرکت‌کنندگان توجه می‌شود.
این مسابقه قدیمی‌ترین جشنواره زیبایی است که هنوز برگزار می‌شود و با شرکت بیش از ۱۴۰ کشور و پخش تلویزیونی در بیش از دویست کشور دنیا بزرگترین و پر بیننده‌ترین آن‌ها نیز هست.

دختر شایسته Miss Universe امسال از فیلیپین انتخاب شد. که اول به اشتباه تاج بر سر دختر شایسته کلمبیا گذاشته شد ولی بلافاصله مجریان و داوران متوجه اشتباه شده و  Miss Universe 2015 را از فیلیپین اعلام کردند. این مراسم ، ۶۴ مین مراسم Miss Universe بود و در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۵ برگزار شد.

 

۶۴ مین مراسم Miss Universe

عکس دختر شایسته 2015 Miss universe

 

 

Pia Alzono پیا آلزونو ۲۰۱۵ Miss Universe از فیلیپین

pia-wurtzbach-top15

 

 

  Miss Universe شرکت کننده از کشور آلمان

missgermany

 

Pia Alzono پیا آلزونو ۲۰۱۵ Miss Universe از کشور فیلیپین

pia-alonzo-miss-univers-2015

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !