عکسهای سالار عقیلی و همسرش در جشن آمریکا

گوناگون ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای سالار عقیلی و همسرش در جشن آمریکا

سالار عقیلی و همسرش: یکی از خوانندگان موسیقی سنتی کشورمان آقای عقیلی است که آهنگ ها و آلبوم های زیادی از ایشان منتشر شده است. شما می توانید صدای این هنرمند محبوب را در سریال معمای شاه که هر هفته پخش می شود بشنوید. سالار عقیلی متولد ۱۱ آذر ۱۳۵۶ در تهران است. او خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی و دانش‌آموختهٔ هنرستان موسیقی سوره و نیز دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ بازیگری تئاتر است. همسر وی با نام حریر شریعت زاده نوازنده پیانو و دف است. چند وقتی است که در آمریکا و کانادا کنسرتهایی برگزار کرده است و  جشن اختتامیه آنها را نیز برگزار کرده است. ما در این مطلب تصاویری از این جشن را برای شما در نظر گرفته ایم.

جزییات جشن اختتامیه کنسرتهای سالار عقیلی

جشن اختتامیه تور کنسرتهای «سالار عقیلی» خواننده مطرح موسیقی ایرانی با عنوان «میخانه خاموش» در آمریکا و کانادا برگزار شد.

شایان ذکر است که چند روز پیش «سالارعقیلی»با اجرای کنسرت «میخانه خاموش» در واترلو ی کانادا به تور بلند مدت خود در آمریکا و کانادا پایان داد.

عکسهای سالار عقیلی و همسرش در جشن آمریکا

«سالارعقیلی» با همراهی سعید فرجپوری، حسین بهروزی نیا، حریرشریعت زاده و هامین هنری طی یک ماه کنسرت های متعددی را در ۱۷ شهر آمریکا و کانادا به روی صحنه برد.

عکسهای سالار عقیلی و همسرش در جشن آمریکا (2)

پورتال رنگی _ عکسهای سالار عقیلی و همسرش در جشن آمریکا

منبع: عصر خبر

Please Login to comment