عکسهای عجیب در اینستاگرام فاطمه گودرزی

گوناگون ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکسهای عجیب در اینستاگرام فاطمه گودرزی

خانم فاطمه گودرزی یکی از هنرمندان با سابقه و با اخلاق کشورمان است که در سریالها و فیلمهای سینمایی زیادی بازی کرده است و همه به نوعی از بازیهای این هنرمند محبوب در ذهن مان خاطره هایی داریم. به تازگی ایشان در صفحه شخصی شان عکسهایی از خودشان با گریم پیرمرد منتشر کرده اند که ما هم آنها را برای شما علاقه مندان به دنیای هنر و بازیگری در نظر گرفته ایم. ایشان در مورد این عکسهای دیدنی خود توضیحاتی هم داده اند. در ادامه همراه ما باشید.

عکسهای دیدنی فاطمه گودرزی

اگر تشخیص صاحب تصویر زیر برایتان دشوار است، باید عرض کنیم این عکس فاطمه گودرزی با گریم و هیبت یک پیرمرد است!

عکسهای عجیب در اینستاگرام فاطمه گودرزی  (2)

این عکس را گودرزی در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرده است و در پاسخ به کسانی که درباره آن سوال کرده‌اند، گفته که تصویر مذکور مربوط به هیچ فیلمی نیست و تنها یک تست است.

عکسهای عجیب در اینستاگرام فاطمه گودرزی  (3)

گویا طراحی این گریم را حسین یزدی برعهده داشته است. او چهره‌پردازی پروژه اخیری که گودرزی در آن بازی داشته را برعهده داشته و به احتمال فراوان این گریم در پشت صحنه همین مجموعه با نام “جاده چالوس” انجام شده است.

“جاده چالوس” را احمد معظمی برای پخش از شبکه تهران طی ماه های اخیر کارگردانی کرده است و غیر از گودرزی، چهره هایی چون بیژن امکانیان، محسن افشانی، نیما شاهرخ شاهی، سیما خضرآبادی و… نیز در آن بازی داشته اند.

پورتال رنگی _ عکسهای عجیب در اینستاگرام فاطمه گودرزی

منبع: بانی فیلم

برچسب ها
loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !