عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد ۹۵

فرهنگ و هنر ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد ۹۵

با شنیدن نام مریم قلی خانی بازی زیبای او در نقش مریم مقدس برای همه ما تداعی می شود. این بازیگر جوان و با اخلاق کشورمان در فیلمهای سینمایی و سریالهای زیادی ایفای نقش کرده است و اکنون بنا به شرایط شخصی زندگی و برای ادامه تحصیل در کشور استرالیا زندگی می کند. به تازگی این بازیگر محبوب عکس جدید دخترش در اغوش مادربزرگش را منتشر کرده است که در ادامه می توانید ببینید.

بیوگرافی کامل شبنم قلی خانی

شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران متولد شده. شبنم فعالیت بازیگری را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغازنمود. او موردتوجه شهریار بحرانی قرارگرفت و در فیلم سینمایی مریم مقدس به کارگردانی وی درخشید. او نقش مریم، مادر عیسی مسیح را در این فیلم سینمایی ایفاکرد. او در نخستین مجموعهٔ تلویزیونی خود به نام اولین شب آرامش به کارگردانی احمد امینی درخشید. در سال ۲۰۰۵، شبنم نخستین اثر خود به نام حقیقت یک دست‌فروش را که یک فیلم مستند بود، کارگردانی‌کرد و وارد عرصهٔ کارگردانی شد. او تاکنون چندین فیلم مستند و کوتاه و یک فیلم انیمیشن را کارگردانی کرده‌است.

شبنم یک سال بعد در مجموعهٔ تلویزیونی سال‌های برف و بنفشه که از کانال‌های اروپا، آمریکا و آسیا پخش‌شد، ایفای نقش کرد. او به زودی با علیرضا افخمی آشناشد و در دو مجموعهٔ تلویزیونی پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت به کارگردانی وی درخشید. او به فاز دوم مجموعهٔ تلویزیونی سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی پیوست و در این نقش نیز ایفای نقش کرد. پنج‌شنبهٔ آخر ماه واپسین کار شبنم قلی‌خانی است که در سال ۱۳۹۰ ساخته‌شد. او هم‌چنین دارای چندین جایزه و تقدیرنامه از جشنواره‌های مختلف است.

او دارای دیپلم ریاضی فیزیک است و در دانشگاه در رشتهٔ تئاتر قبول‌شد و گرایش طراحی صحنه را برگزید. چندی پس از آن، در کنکور کارشناسی ارشد در گرایش کارگردانی تئاتر مشغول به تحصیل شد و هم‌اکنون فارغ‌التحصیل شده‌است. او از سال ۲۰۰۴ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ایران بود و به آموزش بازیگری و تئاتر می‌پرداخت. وی هم‌چنین بازیگری به کودکان را برای چندین سال در یک مؤسسهٔ فرهنگی تدریس می‌کرد. او استاد کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و لیسانس طراحی صحنه را در سال ۲۰۰۰ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران دریافت‌کرد  او به علت کار شخصی همسرش و ادامه تحصیل در مقطع دکترای رشته کارگردانی تئاتر از ابتدای سال ۹۲ به استرالیا نقل مکان کرده است.

عکس جدید دختر شبنم قلی خانی و مادرش

شبنم قلی خانی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی از مادرش و دخترش شانا، تولد مادرش را تبریک گفت.

شبنم قلی خانی در اینباره نوشت:

تولد خوش تیپ ترین و مهربونترین مامان بزرگ دنیا مبارک

امسال اولین سال که شانا خانوم تو تولد مامانم حضور داره

چند روز دیگه ام تولد خودشه که یک ساله میشه

مادر شبنم قلی خانی در کنار دخترش شانا

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد 95 (1)

عکسهای شبنم قلی خانی

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد 95 (2)

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد 95 (3)

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد 95 (4)

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد 95 (5)

عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد 95 (6)

پورتال رنگی _ عکس مادر و دختر شبنم قلی خانی مرداد ۹۵

منبع: آلامتو – ویکی پدیا

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !