عکس های اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر

فرهنگ و هنر ۲۲ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

عکس های اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر

ورزش بیلیارد یکی از پرطرفدارترین ورزش ها در ایران و جهان است که معمولا ماهیتی مردانه دارد و دختران اندکی به این حرفه مشعول می شوند. اما اکرم محمدی امینی بیلیارد باز و اسنوکر باز ایرانی است که به دلیل موفقیت در این حرفه شهرت زیادی پیدا کرده است. در ادامه این مطلب عکس های اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر را برای شما عزیزن معرفی می کنیم.

اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر ایرانی است که با ۲۸ سال سن سه بار قهرمان کشور شده است. او علاوه بر فعالیت در این رشته در رشته هایی چون بسکتبال، شنا، غواصی و نجات غریق هم دارای تجربه است. محمدی امینی از دوران کودکی علاقه فوق العاده زیاد به رشته بیلیارد داشت. این خانم جوان در حال حاضر دانشجوی رشته تربیت بدنی است و علی رغم فعالیت تحصیلی، خودش را برای تورنمنت های داخلی و خارجی پیش رو آماده می کند.

او در مسابقات داخلی موفق به کسب ۳ مدال طلای بانوان در شاخه اسنوکر شده و در حال حاضر سخت در حال تمرین و تلاش است تا در آینده بتواند برای کشور ایران در مسابقات برون مرزی مدال کسب کند.

عکس های اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر

عکس های اکرم محمدی امینی نابغه بیلیارد و اسنوکر

spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran1_copy spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran2_copy spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran3_copy spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran4 spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran5 spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran6 spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran7 spectacular_images_of_the_girl_genius_billiards_iran8

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !