عکس و بیوگرافی کامل ماندانا کریمی

چهره ها ۰۹ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

عکس و بیوگرافی کامل ماندانا کریمی

اگر نام ماندانا کریمی را شنیده اید و دوست دارید بیوگرافی او را مطلع شوید با این مطلب از سایت دلنگاره همراه باشید چرا که هم زندگی نامه و هم عکس های جدید او را برای شما در نظر گرفته ایم.

عکس و بیوگرافی کامل ماندانا کریمی

منیژه کریمی دختر ایرانی است که این روزها در هند به شهرت رسیده است. منیژه که با نام ماندانا کریمی شناخته می شود در سال ۱۹۸۸ در تهران بدنیا آمد.

پدر او رضا کریمی یک هندی الاصل و مادرش صبا کریمی یک زن ایرانی بود.

ماندانا در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در کودکی برای دیدن اقوام پدری اش بسیار به هند سفر می کرده و زمانی که وارد حرفه مدلینگ می شود پیشنهادات زیادی برای کار در این کشور داشته است.
عکس ماندانا کریمی

mandana-2

 

ماندانا کریمی از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را به عنوان مدل آغاز می کند و به مدت سه ماه برای انجام پروژه ای به هند می رود و همزمان با شرکت های مختلفی در زمینه مد در سراسر دنیا همکاری می کند.

او سرانجام در سال ۲۰۱۳ تصمیم می گیرد که بطور کامل به هند مهاجرت کرده و به عنوان بازیگر فعالیت خود را آغاز کند.
او در فیلم های زیادی بازی کرده از جمله Bhaag Johnny و … اما بیشتر فعالیت های ماندانا مربوط به حضور در تبلیغات تلویزیونی است که در کنار شاهرخ خان, سیف علی خان, کارینا کاپور و … نقش آفرینی کرده است.

در هند ماندانا را با کاترینا کایف بازیگر هندی-انگلیسی مقایسه می کنند و معتقدند که ماندانا به مانند کاترینا به موفقیت خواهد رسید.

 

ماندانا در سمت راست و کاترینا در سمت چپ

mandana-3

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !