عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

فرهنگ و هنر ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۳ دیدگاه

عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

گلشیفته فراهانی یکی از هنرمندان جوان ایرانی است که با مهاجرت از ایران و انتشار عکسهای بدون حجاب باعث شده است در سالهای اخیر سوژه رسانه های داخلی و خارجی شود. در این مطلب جدیدا عکسی از او روی جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است که در ادامه می توانید ببینید.

گل‌شیفته فراهانی با نام شناسنامه‌ای «رهاورد فراهانی» (زاده ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران) هنرپیشه و نوازنده ایرانی است.

تازه ترین عکس گلشیفته فراهانی روی جلد مجلۀ تلراما منتشر شد، تلراما یک مجلهٔ فرهنگی و تلویزیونی فرانسوی است که به صورت هفتگی در پاریس منتشر می‌شود. نام این مجله از حروف اول کلمات تلویزیون، رادیو و سینما گرفته شده است.

عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

پورتال رنگی _ عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

منبع: میهن فال – باشگاه خبرنگاران جوان – ویکی پدیا

3

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Anonymous

واقعا چرت و پرته

فانوس

پوشش یه مسله شخصیه حتی پیامبر به خاطر بد حجابی یا بی حجابی اعدام نمی کرد کسی رو البته منطور من لخت شدن نی اون مورد اخلاقی هست اما چرا بد حجابی و بی ججابی با لخت شدن مساوی می دونن بعضی ها جای بسی تامل داره
و نکته دیگه این که باید ریشه ای بنگریم چرا انقدر بازیگرا می رن اون ور این ور چون اینجا ممنون الکار میشن یا پیشنهاد ندارن بعضی ها هم خوب برای این که از بازیگرای اون ور بتی برای خودشون ساختن میرن تا بلکه هم بازی بشن

امیدوار

گلشیفته با این کارش نه تنها از چشم من یکی نیوفتاد که هیچ کمی هم به دنیا و روند اون امیدوارم کرد. هر کس پشتش اراجیف بافت از نظر من یا چون خودش دلش می خواسته جایه اون باشه و نتونسته خشم برش غلبه کرده و یا در نظر غالب هیچ مطالعه ای از تاریخ و فلسفۀ پوشش و لباس در طول تاریخ و جوامع بشری نداره. درسته که این یه بحث دیگس آیا ما الان ما آیا راجع به پوشش آقایون رو تشک کشتی و وزنه برداری و شنا و لب ساحل همین نظری رو داریم که مثلا (خیلی… Read more »