عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

گلشیفته فراهانی
سال نو مبارک

عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

گلشیفته فراهانی یکی از هنرمندان جوان ایرانی است که با مهاجرت از ایران و انتشار عکسهای بدون حجاب باعث شده است در سالهای اخیر سوژه رسانه های داخلی و خارجی شود. در این مطلب جدیدا عکسی از او روی جلد یک مجله فرانسوی منتشر شده است که در ادامه می توانید ببینید.

فال روزانه

گل‌شیفته فراهانی با نام شناسنامه‌ای «رهاورد فراهانی» (زاده ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران) هنرپیشه و نوازنده ایرانی است.

تازه ترین عکس گلشیفته فراهانی روی جلد مجلۀ تلراما منتشر شد، تلراما یک مجلهٔ فرهنگی و تلویزیونی فرانسوی است که به صورت هفتگی در پاریس منتشر می‌شود. نام این مجله از حروف اول کلمات تلویزیون، رادیو و سینما گرفته شده است.

عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

پورتال رنگی _ عکس عجیب گلشیفته فراهانی روی جلد مجله تلراما

منبع: میهن فال – باشگاه خبرنگاران جوان – ویکی پدیا

اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)
etemadlaw

3 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. فانوس  0  0

  پوشش یه مسله شخصیه حتی پیامبر به خاطر بد حجابی یا بی حجابی اعدام نمی کرد کسی رو البته منطور من لخت شدن نی اون مورد اخلاقی هست اما چرا بد حجابی و بی ججابی با لخت شدن مساوی می دونن بعضی ها جای بسی تامل داره
  و نکته دیگه این که باید ریشه ای بنگریم چرا انقدر بازیگرا می رن اون ور این ور چون اینجا ممنون الکار میشن یا پیشنهاد ندارن بعضی ها هم خوب برای این که از بازیگرای اون ور بتی برای خودشون ساختن میرن تا بلکه هم بازی بشن

  پاسخ
 2. امیدوار  0  0

  گلشیفته با این کارش نه تنها از چشم من یکی نیوفتاد که هیچ کمی هم به دنیا و روند اون امیدوارم کرد. هر کس پشتش اراجیف بافت از نظر من یا چون خودش دلش می خواسته جایه اون باشه و نتونسته خشم برش غلبه کرده و یا در نظر غالب هیچ مطالعه ای از تاریخ و فلسفۀ پوشش و لباس در طول تاریخ و جوامع بشری نداره. درسته که این یه بحث دیگس آیا ما الان ما آیا راجع به پوشش آقایون رو تشک کشتی و وزنه برداری و شنا و لب ساحل همین نظری رو داریم که مثلا (خیلی هم دور نریم) صد سال پیش داشتن؟؟؟؟ در ثانی حتی اگر بعدا به نتیجه برسه که اشتباه کرده و تند رفته زندگیه خودشه مگه میشه آدم بشینه گوشه خونه هیچ خطایی ازش سر نزنه بعد بتونه خودشو بشناسه؟؟؟ درجاییکه این حس پشیمونی هم اکتسابی هست و مثلا چون تو فرهنگ ایران به دنیا اومده شاید شاید یکم بعد پشیمون شه وگرنه یه دختر روس و آلمان باعث خجالتشه که تو دوره نوجوونی هنوز باکره باشه. بعدشم اونایی که هی ارت می دن باید کلا یا دور سینما رو خط بکشن یا اصلا فیلم خارجی نگاه نکنن چون اگه می تونن انقدر خوب و طبیعی بازی کنن که من و تو میخ کوب بشیم به این دلیله که خجالت و این بحثا رو کنار گذاشتن و به تمامه حس و بدنشون رو برا حرفشون خرج می کنن تا پیامی رو به من و تو بدن.

  پاسخ