فاطمه معتمد آریا به تلویزیون بر می گردد!

فرهنگ و هنر ۰۱ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

 فاطمه معتمد آریا به تلویزیون بر می گردد!

فاطمه معتمد آرای از جمله بازیگران پیشکسوت ایرانی است که چند سالی است دارای حواشی بسیاری شده و ممنوع التصویر شده است. اما اخبار تازه فرهنگ و هنر می گویند که این هنرمند به تلویزیون باز می گردد که در این مطلب به جزئیات این خبر پرداخته ایم.

آخرین حضور فاطمه معتمدآریا در تلویزیون به مجموعه «آشپزباشی» به کارگردانی محمدرضا هنرمند برمیگردد، اما خبرها حاکی از آن است که این بازیگر بعد از مدتها میخواهد در تلویزیون هم به ایفای نقش بپردازد.
روزنامه ایران: آخرین حضور فاطمه معتمدآریا در تلویزیون به مجموعه «آشپزباشی» به کارگردانی محمدرضا هنرمند برمیگردد، اما خبرها حاکی از آن است که این بازیگر بعد از مدتها میخواهد در تلویزیون هم به ایفای نقش بپردازد.

 فاطمه معتمد آریا به تلویزیون بر می گردد!

قرار است تولید سریالی به نام «زعفرانی» به تهیهکنندگی ایرج محمدی آغاز شود، اما جدیدترین خبری که از این مجموعه شنیده شده، حضور فاطمه معتمدآریا است که چند سالی در تلویزیون ممنوعالتصویر بوده است. در این مدت بحث ممنوعالتصویری معتمدآریا از توقف سریال «آشپزباشی» از شبکه آی فیلم تا حذف تصاویر این بازیگر و نام او در پخش تیزر فیلمهایی چون «اینجا بدون من» و «یحیی سکوت نکرد»، شنیده میشد. حالا حضور معتمدآریا در «زعفرانی» به تمامی این حرفوحدیثها پایان میدهد. در واقع آشتی تلویزیون با این هنرمند با شروع تازهای از مجموعه «زعفرانی» خواهد بود.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !