فال PMC پی ام سی هفتگی - پورتال رنگی

فال ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ۵ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC – از ۴ تا ۱۰ بهمن ۱۳۹۸

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود.

این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.

برای مشاهده فال پی ام سی ماه اختصاصی خود می توانید به پایین صفحه مراجعه و یا بر روی ماه خود کلیک کنید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال هفته PMC

فال pmc متولدین فروردین:

در زندگی بر خلاف جریان آب حرکت می کنید و انتظار دارید که هر چه زودتر به مقصد و هدف خود برسید. بر خلاف جریان آب حرکت کردن از لحاظ منطقی و عقلی کار درستی نیست و باعث اتلاف انرژی و دیر رسیدن به ساحل امن زندگی می شود. غرور، بددلی و حسادت را کنار بگذارید و سعی کنید عاقلانه و با مشورت با بزرگان در راه زندگی گام بردارید تا روز به رزوز به خوشبختی نزدیک تر شوید.

فال PMC متولدین اردیبهشت:

احساس می کنید فرصت های طلایی و ارزشمند زندگیتان را از دست داده اید و مدام خودتان را سرزنش می کنید. اگر می خواهید کار و بار و زندگیتان از این که هست بدتر نشود، دست از سرزنش کردن و اتلاف وقت بردارید و از همین الآن شروع کنید و اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. پل های زیادی را با ندانم کاری در گذشته خراب کرده اید  که برای ادامه زندگی باید دوباره آن ها را محکم تر از قبل بسازید. وقت را از دست ندهید.

همچنین بخوانید:  فال سالانه متولدین نیمه اول سال 2016

فال pmc متولدین خرداد:

دوستی را رنجانده اید و باعث شده اید او برخلاف میل باطنی اش از شما فاصله بگیرد و تنهایتان بگذارد و غمی روی غم هایتان بگذارد. سوء استفاده کردن از سادگی و خوشبینی دیگران کار درستی نیست و اولین نتیجه منفی آن به خود انسان برمی گردد. به هر طریق که می توانید حسن نیت خود را نشان دهید و دل او را به دست آورید. آنچه در زندگی مهم است نحوه برخورد با اشتباهات و جبران آن ها است.

فال PMC متولدین تیر:

احساس می کنید زندگیتان یکنواخت و خسته کننده شده و دل و دماغ هیچ کاری را ندارید. از این احساسات منفی و ناامید کننده دست بردارید و در کنار خانواده، دوستان و آشنایان احساس خوشبختی کنید. دلیل این احساسات منفی چیزی جز حسادت و زیاده خواهی نیست. به آنچه که در زندگی دارید قانع باشید و بدانید که حسادت ترمز زندگی است باعث می شود که انسان در عین خوشبختی اساس بدبختی کند.

فال پی ام سی متولدین مرداد:

نظم و انضباط و برنامه زندگی از دستتان خارج شده و زندگی و عمرتان بدون قاعده و بی هدف می گذرد. از خواب غفلت بیدار شوید و سعی کنید زیبایی های زندگی را هم ببینید و از آن لذت ببرید. زمان مثل برق و باد می گذرد و کسانی در زندگی موفق خواهند بود که از لحظه لحظه زندگی نهایت استفاده را ببرند. سعی کنید به خانواده و دوستان واقعیتان بیش از پیش بها بدهید و از مشورت و همدلی و همراهیشان بهره مند شوید.

فال PMC متولدین شهریور:

اینقدر خودتان را سرزنش نکنید، خودکرده را تدبیر نیست. مسئول و مقصر رخدادهای ناخوشایند زندگی خودتان هستید که با سادگی و اعتماد بیش از حد به دشمنان دوست نما باعث ایجاد آن ها شده اید. سعی کنید کمی در زندگی سیاست داشته باشید و گول ظاهر افراد را نخورید. کسانی دور و برتان هستند که مثل گرگی در لباس میش قصد دشمنی با شما را دارند. دوست و دشمنتان را بشناسید.

همچنین بخوانید:  فال حافظ با تفسیر کامل

فال PMC متولدین مهر:

موفقترین انسان ها کسانی هستند که از شکست های خود پلی برای پیروزی می سازند و می دانند با مشکلات و تلخی ها سرشکستگی ها چگونه برخورد کنند. شما هم سعی کنید این روحیه ارزشمند را در خودتان تقویت کنید و به جنگ مشکلات زندگی بروید. اشتباهات و کمبودهای زندگیتان را سبک و سنگین کنید و با شناسایی آن ها سعی کنید مجددا تکرار نکنید. برای شروع هیچ وقت دیر نیست.

فال PMC متولدین آبان:

زور و اجبار و عجولانه و بی حساب و کتاب عمل کردن در زندگی غالبا نتیجه بر عکس می دهد و نه تنها آن طور که دوست داریم کارها پیش نمی رود بلکه ممکن است باعث بدتر شدن و پیچیده تر شدن کاره نیز بشود. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. به اعصابتان مسلط باشید و نسبت به مسائل زندگیتان واقع گرایانه و منطقی عمل کنید تا مشکلاتتان حل شود. مسافراتی به یادماندنی در پیش دارید.

فال PMC متولدین آذر:

این روزها اعصابتان به هم ریخته و پرخاشگرتر و ایرادگیرتر از همیشه شده اید. اگر می خواهید به سلامتی خودتان و افراد خانواده تان لطمه نزنید، به هر طریق که می توانید آرامش خود را حفظ کنید و با مشورت و نظرخواهی از بزرگان سعی کنید مشکلات خانوادگیتان را حل و فصل کنید. بهتر است در رفتارتان تجدید نظر کنید و به شخصیت و نظر دیگران نیز اهمیت کافی را بدهید.

فال PMC متولدین دى:

مشکلات مالی و شغلی پیش آمده را هرچه سریع تر برطرف کنید و سعی کنید کاری نکنید که باز هم با چنین مشکلاتی مواجه شوید. همان طور که شما فکر می کنید ذیحق هستید، طرف معامله تان نیز خود را حق به جانب می داند و در پی ثابت کردن ادعا و مطالباتش است. بهتر است است تا وضعیت بغرنج تر نشده با پادرمیانی و وساطت بزگترها مسئله را فیصله دهید. زمان را از دست ندهید و هرچه زودتر این کار را انجام دهید.

همچنین بخوانید:  متولدین هر ماه در چه سنی ازدواج می کنند همراه با طالع بینی ازدواج متولدین ماه ها

فال PMC متولدین بهمن:

چرخ زندگی همیشه آن طور که ما دوست داریم نمی چرخد و بستگی به عملکردهای خودمان و همچنین شرایط غیر قابل پیش بینی دیگری دارد. برای این کار باید واقع گرا، هوشمند،موقعیت شناس، سیاس،خلاق، پرتلاش و صبور بود. بهره مندی از عواید زندگی بیشتر به تلاش و همت و عملکردهای خودمان بستگی دارد تا چیزهای دیگر. شما فردی خلاق، مهربان و منحصر به فرد هستید و موفقیت های روزافزونی در انتظارتان است.

فال PMC متولدین اسفند:

دیگران همیشه از روی حسادت و دشمنی کارهایی می کنند و حرفهایی می زنند که ممکن است به مذاقمان خوش نیاید. ما مقید نیستیم که همیشه طبق خواسته و میل دیگران عمل کنیم. کاری را که می دانید درست است انجام دهید و به اظهار نظرات غیرواقعی دیگرا توجهی نکنید. هر کس شرایط خاصی در زندگی دارد و شرایط شما هم این گونه ایجاب می کند. اعتماد به نفس خود را از دست ندهید.

منبع: فال pmc وبسایت تاروت رنگی


5
دیدگاه بگذارید

2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
Notify of
سمانه

خیلی از فالاتون آپدیت نیست

غزل

سلام لطفا برای این هفترم بزارین