فال PMC پی ام سی هفتگی - پورتال رنگی

فال ۰۹ اسفند ۱۳۹۸ ۵ دیدگاه

فال هفته پی ام سی PMC – از ۹ تا ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

فال هفتگی پی ام سی PMC که حتی بعضی دوستان آن را به اشتباه فال روزانه پی ام سی PMC یاد می کنند، هر هفته جمعه ها در وبسایت پورتال رنگی بعد از منتشر شدن در شبکه پی ام سی PMC منتشر می شود.

این فال، یکی از قدیمی ترین فال هایست که برای اولین بار در وبسایت پورتال رنگی منتشر شد. شما می توانید هر هفته، جمعه ها این فال را وبسایت پورتال رنگی مشاهده نمایید.

برای مشاهده فال پی ام سی ماه اختصاصی خود می توانید به پایین صفحه مراجعه و یا بر روی ماه خود کلیک کنید:

فروردین | اردیبهشت | خرداد | تیر | مرداد | شهریور | مهر | آبان | آذر | دی | بهمن | اسفند

فال هفته PMC

فال pmc متولدین فروردین:

شاد باشید که درهای سعادت و شادی بروی شما باز شده و روزهای خوشی از راه می‎رسند. در زمینه های مالی و کاری بزودی پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید داشت. مشکلات و ناراحتی ها ازبین رفته و در مسئله ای قانونی موفقیت از آن شماست.

فال PMC متولدین اردیبهشت:

در شرایط احساسی روزهای بسیار خوبی خواهید داشت و باید خودتان را از چشم زخم و افراد حسود حفظ کنید. شما در این هفته با تغییرات مثبت و خوبی مواجه خواهید شد و اعتماد بنفس بالایی خواهید داشت چون فشار و استرس را از خودتان دور کرده و انرژی های مثبت به سمت شما می‎آیند.

فال pmc متولدین خرداد:

این هفته اتفاقات خوبی برایتان رقم خواهد خورد. در مسائل شغلی و مالی پیشرفت‎هایی خواهید داشت و ممکن است از کسی هدیه ای دریافت کنید. حتی الامکان در موقعیت های پر تنش و استرس زا دوری کنید و  با کسی وارد نزاع یا بحث نشوید که بنفعتان نیست و فکرتان را بهم می‎ریزد.

همچنین بخوانید:  فال عطسه آنلاین

فال PMC متولدین تیر:

شما کارهای مهمی برای انجام دادن دارید که ممکن است انجام دادنشان کمی برایتان سخت باشد و یا حوصله آن‎ها را نداشته باشید اما کار امروز را به فردا مسپارید. بزودی در زمینه کاری و مالی پیشرفت داشته و پولی بدستتان خواهد رسید که می‎تواند برایتان مشکل گشا باید.

فال پی ام سی متولدین مرداد:

اکنون زمان آن است که برای جبران اشتباهات گذشته پا پیش بگذارید. احساسات و عشق زیادی نسبت به شریک زندگی خود دارید اما جسارت کافی را بدست نیاورده اید. هیچکس غیر از خود شما نمی‎تواند این فاصله را جبران کند.

فال PMC متولدین شهریور:

شما شم اقتصادی بالا و حس پیشگویی قوی دارید که می‎توانید در موقعیت‎های مختلف به خوبی از آن استفاده کنید و با خلاقیت و تکیه بر دانش و حواس خود، موقعیت‎ها را شناسایی کرده و به موفقیت‎های خیلی خوبی دست پیدا کنید.

فال PMC متولدین مهر:

موقعیت هایی شغلی و عاطفی در انتظار شماست، هوشیار باشید و این موقعیت ها را از دست ندهید. در یک مراسم مهمانی با دوستانی قدیمی ملاقات خواهید کرد. در زندگی و مسائل مالی، گرفتن تصمیمات درست به نفع شماست اما عجول بودن ممکن است کار دستتان بدهد. یک بیماری زودگذر از شما دفع خواهد شد، صدقه بدهید و از خودتان مراقبت کنید.

فال PMC متولدین آبان:

خلاقیت در کار و زندگی یا پذیرفتن یک پروژه جدید موجب پیشرفت و ارتقاء در جایگاه و مقام شما خواهد شد و باعث می‎شود از یکنواختی خارج شوید. اتفاقات خوب و مثبتی در انتظار شماست، کار و موقعیت جدید شغلی به شما پیشنهاد می‎شود.

همچنین بخوانید:  طالع بینی زندگی متولدین سال

فال PMC متولدین آذر:

از لحاظ عاطفی این هفته روزهای خوب و آرامی را سپری خواهید کرد.  در مسئله ای احتمالا کاری فرصت‎های خوب را از دست ندهید چون فرصت های شغلی زیادی خواهید داشت و درآمدتان خوبی کسب خواهید کرد. در مسائل مالی حساب و کتاب داشته باشید و ولخرجی نکنید.

فال PMC متولدین دى:

شما در این هفته ازنظر مالی در جایگاه خوبی قرار خواهید گرفت. پولی به دستتان خواهد رسید یا پولتان چندبرابر خواهد شد. بزودی گره های مالی و مشکلات زندگی تان برطرف شده و شانس و اقبال به شما رو خواهد آورد که باید خداوند را شاکر باشید.

فال PMC متولدین بهمن:

این هفته روزهای آرامی درپیش خواهید داشت. به خودتان استراحت بدهید و فکرتان را آزاد کنید تا بتوانید کارهایتان را با تمرکز بیشتری پیش ببرید. مشکلاتتان بزودی حل شده و در سعادت برویتان گشوده می‎شود. یک موقعیت شغلی عالی درپیش است.

فال PMC متولدین اسفند:

در مسائل قانونی با وکیل یا افراد آگاه مشورت کنید. با دوستان و خانواده خود وقت بیشتری بگذانید یا به یک میهمانی بروید. با کارهایی که با آن‎ها علاقه دارید خودتان را مشغول کنید. پیشنهاد کاری به شما خواهد شد که می‎تواند برایتان سودمند باشد.

منبع: فال pmc وبسایت تاروت رنگی

Subscribe
Notify of
5 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
سمانه
آبان ۱۴, ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷ ب.ظ

خیلی از فالاتون آپدیت نیست

غزل
مهر ۲۸, ۱۳۹۸ ۱:۵۱ ب.ظ

سلام لطفا برای این هفترم بزارین

غزل
Reply to  پورتال رنگی
مهر ۲۹, ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ق.ظ

ممنون