فروش گوشت انسان در فروشگاه‌ های آفریقا

گوناگون ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ۳ دیدگاه

فروش گوشت انسان در فروشگاه‌ های آفریقا

فروش گوشت انسان _ پورتال رنگی : مطبوعات زامبیا چین را متهم کردند که گوشت اجساد چینی را به‌صورت کنسرو در فروشگاه‌های آفریقا به فروش می‌رساند.
گوشت مردگان
پس از انتشار شایعۀ مربوط به فروش گوشت اجساد چینی در آفریقا، چین این شایعات را رد کرد. طی یکی دو روز گذشته در مطبوعات زامبیا این شایعه قوت گرفت که کشور چین اجساد مردگان را به ‌صورت کنسرو درمی‌آورد و آنها را به کشورهای آفریقایی از جمله زامبیا صادر می‌کند تا در فروشگاه‌های این کشور به فروش برساند. قضیه تا آنجا پیش رفت که یکی از روزنامه‌های زرد زامبیا ادعا کرد چین از گوشت مردگانش گوشت گاو نمک‌سود درست می‌کند و به کشورهای آفریقایی می‌فروشد. برخی نیز مدعی شدند چین برای خلاص شدن از شر اجسادش آنها را به این شکل در کشورهای آفریقایی می‌فروشد. اما سفیر چین در زامبیا به‌شدت این شایعات را رد کرد.
قضیه از اینجا شروع شد که یکی از کاربران فیسبوک به‌شوخی عکس‌هایی از فروشگاه اسمیت‌فیلد لندن را به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت «مردم چین از گوشت اجسادشان گوشت گاو نمک‌سود درست می‌کنند و به آفریقایی‌ها می‌فروشند». این عکس‌ها به‌سرعت منتشر شد و مطبوعات زامبیا نیز به آن دامن زدند.
شایان ذکر است؛ اسمیت‌فیلد فروشگاهی در لندن است که گوشت‌هایی شبیه به اندام‌های انسان مثل دست، پا، گوش و یا کل بدن ساخته و به مشتریانش می‌فروشد. این کاربر فیسبوک نمی‌دانست با این کار چه دردسرهایی درست می‌کند.
با این حال، سفیر چین در زامبیا به خاطر این شایعات عذرخواهی کرد و گفت: این شایعات کار افرادی است که می‌خواهند روابط بین دو کشور را خدشه‌دار کنند.
گفتنی است؛ چین و زامبیا روابط اقتصادی محکمی دارند به طوری که این روابط نارضایتی برخی از تولیدکنندگان داخلی را در پی داشته است.
تصاویر زیر مربوط به فروشگاه گوشت اسمیت‌فیلد لندن است.

فروش گوشت انسان
گوشت انسان
فروش گوشت انسان در آفریقا
خوردن گوشت انسان
عکسهای آدمخواران
فروش گوشت انسان در فروشگاه‌ های آفریقا

پورتال رنگی _ فروش گوشت انسان در فروشگاه‌ های آفریقا _ portal.taroot-card.com
منبع: باشگاه خبرنگاران

loading...

3 نظرات روشن "فروش گوشت انسان در فروشگاه‌ های آفریقا"

اوه اوه!
دیگه شورشو در اوردن!
حیوونای بدبخت کم بودن دارن آدمارو هم میخورن!

واقعا که هرچی برسه میخورن اینادیگه کی هستن

ینی گوشت انسان هستند یا نه؟من نفهمیدیم….