فواید مصرف فلفل دلمه ای قرمز برای کلیه درد

خواص خوراکی ها , سیستم ادراری و تناسلی ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

فواید مصرف فلفل دلمه ای قرمز برای کلیه درد

فلفل دلمه ای قرمز : اصولا مصرف سبزیجات برای سلامت بدن هر انسانی مفیدی است چرا که قسمتهای مختلف بدن نیازهای گوناگونی دارند که فقط با مصرف انواع سبزی و میوه و همینطور لبنیات مرتفع می شوند. یکی از انواع سبزیجات، فلفل دلمه ای است که در رنگهای مختلف وجود دارند و هر کدام هم خاصیت مخصوص به خودشان را دارند.
توصیه می کنیم اگر از ناراحتی کلیه رنج می برید و یا می خواهید از ناراحتی های کلیوی پیشگیری کنید حتما نگاه ویژه ای به انواع فلفل دلمه بویژه از نوع قرمز رنگ آن داشته باشید.

خواص فلفل دلمه ای

خواص فلفل دلمه ای

فلفل دلمه که رنگ های مختلفی دارد دارای خواص فراوانی است از جمله اینکه ویتامین آ و ویتامین سی دارد که این دو ویتامین جزو آنتی اکسیدان ها محسوب می شوند؛ آنتی اکسیدان خاصیت ضدسرطانی دارد.
فلفل دلمه ای قرمز یک منبع سرشار از ویتامین ها C و A ، B6 ، ‫‏اسیدفولیک‬ و ‫‏فیبر‬ است.
پتاسیم در فلفل دلمه میزان اندکی دارد اما یک به عنوان یک ضدعفونی کننده قوی عمل می کند. کپساسین فلفل دلمه دارای ترکیب شیمیایی است که سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند و در حمله این سیستم به عوامل عفونی کمک شایانی می کند.
با خوردن فلفل دلمه ای معده شما اسید بیشتری ترشح می کند چرا که بواسطه مصرف فلفل دلمه ای تحریک شده است، پس مصرف کنندگان فلفل دلمه ای جزو بیماران عفونی نیستند.

فواید مصرف فلفل دلمه ای قرمز برای کلیه درد

نکته مهم در مصرف مشتقات فلفل دلمه ای

گاهی اوقات مصرف مشتقات این سبزی بر روی پوست می‌تواند سبب عوارض و حساسیتهایی شود از این رو به افراد توصیه می کنیم که در مصرف اینگونه مشتقات بر روی پوست دقت کنند.

پورتال رنگی _ فواید مصرف فلفل دلمه ای قرمز برای کلیه درد
منبع: باشگاه خبرنگاران

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !