فواید نوشیدن آب در هنگام ناشتا

پزشکی و سلامت5 ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

فواید نوشیدن آب در هنگام ناشتا

فواید نوشیدن آب : آب خوردن با معده خالی و هنگام بیدارشدن از خواب سحرگاهی بهترین و طبیعی ترین راه درمان برای بیماری هاست ،این روش سنتی مردم ژاپن برای سالم ماندن و طول عمرشان است.
ژاپنی ها از دیرباز بر این باورند نوشیدن آب با معده خالی می تواند برای بدن بسیار مفید باشد.

بررسی ها نشان می دهند، ژاپنی ها با مصرف آب در ناشتا می توانند بیماری هایشان را درمان کنند. از جمله بیماری هایی که می توان از بروز آن ها پیشگیری کرد به شرح زیر می باشند:
صرع، سردرد، آسم، سل، درد بدن، تپش قلب، مننژیت، بیماری های کلیه و مجاری ادراری، استفراغ و اسهال، گاستریت، دیابت، هموروئید، یبوست، بیماری های چشم، بیماری های گوش، حلق و بینی، چربی در خون و برونشیت.

گفتنی است، با نوشیدن سه لیوان آب به صورت ناشتا می توانید تمام سموم را از بدن خود دفع کنید و به شادابی و طراوت هرچه بیشتر خود کمک کنید.
سعی کنید این روش در شیوه زندگی خود را به حالت معمول تبدیل کنید. در این روش شما سالم و پر از انرژی خواهد بود.کسانی که دچار ورم مفاصل می توانند از این روش در هفته اول و سه روز پس از یک هفته به توقف و شروع مجدد به روزانه آن عمل داشته باشند. این درمان هیچ عوارض جانبی به دنبال نخواهد داشت.

پورتال رنگی _ فواید نوشیدن آب در هنگام ناشتا
منبع: سلام دکتر

فواید نوشیدن آب قبل از صبحانه فواید نوشیدن آب گرم فواید نوشیدن آب ناشتا مزایای نوشیدن آب در هنگام ناشتا خوردن آب گرم ناشتا خوردن آب ولرم ناشتا خواص نوشیدن آب در هنگام ناشتا خواص نوشیدن آب زیاد خواص نوشیدن آب قبل از صبحانه خواص نوشیدن آب ناشتا خواص نوشیدن آب ولرم ناشتا خوردن آب سرد ناشتا فواید خوردن اب زیاد فواید مصرف آب زیاد فواید نوشیدن آب

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !