قانون جذب برای برگرداندن همسر

قانون جذب ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۳ دیدگاه

قانون جذب برای برگرداندن همسر

اگر همسرتان ترکتان کرده …

قانون جذب برای برگرداندن عشق

در مرحله اول از خدا وخلقت این گونه بخواهید که اگر او جفت الهی شما بوده او را باز گردانند وگرنه آن شخص که باشما جور و هم ارتعاش هست را سر راهتان بگزارد.
بعد از این نیت،طوری وانمود و زندگی کنید که گویی او حضور دارد. سر سفره غذا بشقاب او را بگزارید. جا برای لباسهایش در کمدتان باز کنید و وجودش را در خانه احساس کنید. روزهای خوش و خوبی را که باهم داشتید را مرور کرده و لذت ببرید. برایش طلب خیر کنید. به ویژگی خوبی که داشت توجه کنید. تجسم کنید که در خانه هست و کار مورد علاقه اش را میکند و از بودن با شما بسیار راضی است. روی همین ارتعاش بمانید و احساستان واقعی باشد. اگر او همان شخص الهی شما باشد به زودی سر و کله اش پیدا میشود وگرنه نشانه های فرد جدید در زندگیتان پدیدار میشود ….

قانون جذب

داستانهای واقعی از راز در مورد ازدواج

پانکیل از هند:
می خوام داستانم رو از ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ شروع کنم.

من عاشق یک مرد خوش قیافه و باهوش شدم. و اون همه ویژگیهایی که من آرزوشو داشتم، داشت. مرد خوش تیپ، با هوش و دانشجوی مهندسی. همیشه می خواستم دوست*پسرم دانشجوی مهندسی باشه. اون به من پیشنهاد داد و ما یک رابطه عاشقانه و دوست داشتنی به مدت ۳ ماه داشتیم. ولی به خاطر افکار منفی باعث شدم رابطمون خراب شه و در ۲۱ فوریه سال ۲۰۱۴ از من جدا شد.
من متوجه اشتباهاتم شده بودم و می خواستم اونو بر گردونم ولی نمی تونستم چون مدام اونو به خاطر اینکه قلب من رو شکسته بود و باعث زجر کشیدنم شده بود سرزنش می کردم. متوجه شدم که برای برگردوندنش باید رو خودم تمرکز کنم و مثبت باشم چون سرزنش اون فقط اوضاع رو بدتر می کرد.

مدام به من می گفت که رابطه دیگه تموم شده و دیگه عاشق من نیست ولی من از ته دل می دونستم که هنوز منو دوست داره و به من اهمیت می ده.

دیگه دنبالش نمی رفتم و بهش پیام نمی دادم …من از ۱۳ سالگی راز رو می دونستم و ایمان داشتم که می تونم برش گردونم پس افکارمو رو خودم، شغلم و تحصیلاتم متمرکز کردم .
من یک لیست و یک آلبوم آرزو درست کردم…عکس های خودم و اون رو تو آلبوم قرار دادم.هر روز ۱۰ تا ویژگی مثبت دوستم رو می نوشتم و بابت اونها شکرگزاری می کردم. من تصور می کردم که در ۱ اگوست به من زنگ می زنه و به من خواهد گفت که دلش برای من تنگ شده و همچنان دوستم داره و می خواد دوباره از نو شروع کنیم.

و این همون چیزیه که دقیقا اتفاق افتاد!!!!

اون الان بهترین دوستم، عشق زندگیم و بهترین آدمی هست که می شناسم.
من به احساسات اون نسبت به خودم شک نکردم و می دونم که دوستم داره و تنها کاری که کردم این بود که بابت رابطمون شکرگزار بودم.
الان تو دو شهر مختلف تحصیل می کنیم که زیاد دور نیستند و آخر هفته ها با هم هستیم و برای ادامه تحصیل با هم به کانادا مهاجرت خواهیم کرد.

منبع: کیمیای درون

برچسب ها

3

Please Login to comment
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
سودی

شاید منظور این خانم ، این بوده که هر چیزی رو بهش فکر کنی و به خودت تلقین کنید حتماً اتفاق می افته.

ررر

کاش احساسم بتونه برگردنتش خیلی بده که رفیقنیمه راه بشی لطفا به خاطر هرچیز الکی کنار نکش

م

دقیقا این کاریه من چند وقت پیش شروع کردم. هنوز دوستش دارم ولی دست از پیغام دادن بهش برداشتم. مدتیه روی خودم، کار و تحصیلم متمرکز شدم و امیدوارم که به زودی دلش برای من تنگ شه و برگرده و باز مثل قبل روزهای خوبی با هم داشته باشیم.