لو رفتن پایان داستان سریال شهرزاد

فرهنگ و هنر ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

لو رفتن پایان داستان سریال شهرزاد

سریال شهرزاد یکی از بهترین سریالهای ایرانی با مضمونی عاشقانه است که مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است و همه می خواهند ببینند آخر داستان این سریال چه می شود. اگر شما هم این را می خواهید با ادامه مطلب همراه دلنگاره باشید.

لو رفتن پایان داستان سریال شهرزاد

به گزارش دلنگاره به نقل از جام، سریال نمایش خانگی “شهرزاد” که تاکنون بیست قسمت از آن گذشته است با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است.

در این میان حرف و حدیث هایی در خصوص داستان این سریال زده می شود که روزنامه هفت صبح با انتشار گفت وگویی از ابوالفضل پور عرب داستان این سریال را به گونه ای لو داده است.

ابوالفضل پور عرب در گفت وگویی قصه کامل حشمت و قباد در سریال شهرزاد را مطرح کرده است که در ادامه بخش از آن را باهم می خوانیم.

پور عرب گفت: حشمت زمانی که همسرش حامله بوده به جنگ می رود و مدت حضورش در جنگ آنقدر طولانی می شود که همه خیال می کنند که کشته شده ودیگر هیچ وقت برنمی گردد.

بعد از مدتها بالاخره جنگ تمام می شود و برمی گردد و آن موقع است که می فهمد زنش مرده است و کاملا از ماجرا سر در می آورد.

برادر “بزرگ آقا” که زن و پسر نوزادش را به زور به عمارت خودش برده و زنش را کشته است، ادعا می کند که قباد پسر خودش است در واقع حشمت تمام این مدت می دانسته که قباد پسر خودش است اما هیچ وقت راجع به آن به هیچ کس حرفی نمی زند و این راز را همیشه برای خودش نگه می دارد.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !