ماجرای شکایت حمید عسگری از رادیو جوان

فرهنگ و هنر ۲۲ آبان ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ماجرای شکایت حمید عسگری از رادیو جوان

حمید عسگری از خوانندگان پاپ کشورمان است که امضای او هم در نامه معروفی که خوانندگان پاپ به رییس جمهوری فرستادند، وجود داشت. اما به تازگی خبرهایی مبنی بر شکایت این خواننده کشورمان از رادیو جوان شنیده می شود. در این مطلب به جزییات این موضوع می پردایم.

حمید عسگری پیرامون نامه اخیر خوانندگان پاپ به رئیس جمهوری توضیح داد: این نامه نه تهدید بود و نه هیچ چیز دیگر بلکه فقط درددلی با عالی ترین مقام اجرایی کشور در رابطه با امنیت کاری هنرمندان فعال موسیقی بود که دوست داشتیم آن را با آقای روحانی در میان بگذاریم.

وی افزود: ما به تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران احترام گذاشته و می گذاریم و هر مشکلی که بوجود آید حاضریم درباره آن با تمام جزئیات گفتگو کنیم. بحث امنیت کاری و یکسری از امکاناتی که به موسیقی پاپ نمی دهند دغدغه اصلی ما بود که در این نامه مطرح شد که دوست داشتیم مانند همیشه با گفتگو آن را حل کنیم و این موضوع را با رئیس جمهوری در میان گذاشتیم.

ماجرای شکایت حمید عسگری از رادیو جوان

ماجرای شکایت حمید عسگری از رادیو جوان

این خوانندگان پاپ درباره حاشیه اخیری که برای خوانندگان پاپ پیرامون ثبت آثارشان در شبکه موسوم به رادیو جوان بوجود آمده است، بیان کرد: رادیو جوان رسانه ای است که هدفش دوستی با ما نیست و به همین جهت حاضر نیست قطعات خوانندگان پاپ داخل کشور را از سایت خود بیرون می آورد اما ما در این زمینه شکایت های خود را انجام داده ایم و از طریق وکیلی که در کشور آمریکا هماهنگ شده اقدامات قضایی را انجام داده و آثارمان را از این سایت خارج  خواهیم کرد.

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !