واکنش تند مردم به ماجرای مجرد بودن الهام حمیدی

گوناگون ۱۳ تیر ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

واکنش تند مردم به ماجرای مجرد بودن الهام حمیدی

الهام حمیدی از بازیگران جوان کشورمان است که اغلب در فیلم ها و سریالهای مذهبی بازی می کند و یا در نقشهای خانم متدین ظاهر می شود. چند شب پیش در برنامه دورهمی خانم حمیدی میهمان بود و در پاسخ به سوال مهران مدیری مبنی بر اینکه مجرد است یا متاهل گفت که من مجردم! در حالیکه گویا بنا بر نظرات مردم سالها پیش در برنامه مسابقه ای با مجری گری آقای ایرج نوذری همراه همسرش شرکت کرده بود. خلاصه اینکه مردم نسبت به این صحبت او واکنش نشان داده اند که ما هم این متن واکنش آنها را برای تان در نظر گرفته ایم.

گلایه الهام حمیدی در پاسخ به مخاطبین برنامه دورهمی

الهام حمیدی بعد از اینکه میهمان برنامه شب گذشته دورهمی بود مورد قضاوت های تند مردم در فضای مجازی قرار گرفت و در متنی گلایه خود را مطرح کرد و نوشت:

واکنش تند مردم به ماجرای مجرد بودن الهام حمیدی  (2)

خواهشا منه، عجول و لجباز و از ادامه فعالیت در اینستا و شبکه مجازی منصرف نکنید، خواهش میکنم وکیل پایه یک دادگستری نشید و من و آدمها و زندگی شخصی ما رو قضاوت نکنید من سعی کردم گفتگویی روان و بی ریا و خالصانه داشته باشم اما واقعا از دست بعضی ها نمی توان آب خورد و براحتی اسم و فامیلت و گفت چه برسه به مسائل شخصی و زندگی خصوصی، من پنهان کاری نکردم و گفتم قسمت نشده ازدواج کنم چون در حال حاضر و مدتهاست مجردم و ازدواج نکردم و حاضر نیستم برای بیماری عده قلیلی دارو و سوژه باشم آنهم در حوزه زندگی خصوصی، همدیگرو زود قضاوت نکنیم. ای کاش میشد جای من بودید و بعضی از این کامنت ها رو میخوندید و هضم میکردید، واقعا دوست دارم بدونم اطلاع از ازدواج و یا جدایی من چه دردی از این گروه دوا میکنه و چه مشکلی و از شون حل میکنه ، ممنون از دوستان و دوستداران واقعی و پاک خواهر همه شما الهام

پورتال رنگی _ واکنش تند مردم به ماجرای مجرد بودن الهام حمیدی

منبع: صفحه شخصی الهام حمیدی

Please Login to comment