ماجرای ورود شاعر همجنسگرای ایرانی به اسرائیل

اخبار و حوادث ۰۵ آذر ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ماجرای ورود شاعر همجنسگرای ایرانی به اسرائیل

در این مطلب از دلنگاره خبری تاسف برانگیز از یک جوان ایرانی شاعر را برای شما  در نظر گرفته ایم که به اسرائیل رفته است. با جزئیات این خبر همراه ما باشید.

ماجرای ورود شاعر همجنسگرای ایرانی به اسرائیل

وزیر داخلی رژیم صهیونیستی با صدور روادید، مجوز ورود “پیام فیلی” شاعر همجنسگرای ایرانی را به تل آویو صادر کرد. مجوز ورود این شاعر ایرانی به سرزمینهای اشغالی همزمان با برگزاری نخستین نمایش تئاتر “سه دلیل” در تل آویو صادر شد. گفته می شود این نمایش تا حدودی مرتبط با اشعار “پیام فیلی” است.

شاعر همجنسگرای ایرانی سر از اسرائیل درآورد!

اسرائیل نشنال نیوز نوشت؛ این شاعر همجنسگرای ۳۰ ساله پس از خروج از ایران، بیش از یک سال است در ترکیه زندگی می کند. “پیام فیلی” بارها از رژیم صهیونیستی و صهیونیستهای اشغالگر به دلیل دفاع آنها از همجنسگرایان، حمایت کرده است.

“پیام فیلی” در سال جاری میلادی، نخستین بار یک ترجمه عبری از کتاب “من سبز می شوم، میوه می دهم، انجیر” خود را منتشر کرد. کتاب وی با این جملات آغاز می شود: “من ۲۱ سال دارم. من همجنسگرا هستم…”.

710609_718

“پیام فیلی” در ماه ژوئیه (۴ ماه پیش) در مصاحبه با وبسایت “ان آر جی” گفت بسیار دلش می خواهد به سرزمینهای اشغالی سفر کند. پس از این گزارش، وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی در نامه ای از وزیر داخلی این رژیم خواست با صدور روادید، اجازه سفر پیام فیلی را به تل آویو صادر کند.

loading...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !