ماجرای کامل آغاز و پایان گروگانگیری در جاده شوشتر به اهواز

اجتماعی , اخبار و حوادث ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ۵ دیدگاه

دیشب (جمعه ۲۱ آبان) یک قاچاقچی مسلح مواد مخدر، همه سرنشینان یک اتوبوس در شهر ملاثانی مرکز شهرستان باوی خوزستان را که ۳۴ نفر بودند، گروگان گرفت و یک نفر را زخمی کرد !

معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان گفت: گروگانگیری ساعاتی پیش در ملاثانی به پایان رسید و همه گروگان‌ ها آزاد شدند. او خاطر نشان کرد که  گروگانگیر خواسته‌ ای نداشت. به گفته این مقام  او یک فرد معتاد به شیشه بود و در این گروگانگیری با اسلحه گرم به یک نفر از ناحیه کتف آسیب رساند.
با این حال وحشت و نگرانی ناشی از این گروگانگیری بر بخشی از شهر حاکم شد به گونه ای که  تمام عوامل انتظامی و قضایی استان در محل حادثه حضور یافتند.
این گروگانگیری که در جاده شوشتر به اهواز رخ داده، باعث ایجاد ترافیکی سنگین در منطقه شده و اغلب مسافران مدتی است در ترافیک سنگین گرفتار شده‌ اند. به دلیل نزدیک شدن ایام اربعین و افزایش تردد زائران به جنوب کشور این حادثه بازتاب گسترده یافت. مقام های انتظامی نیز در اطلاعیه های پیاپی اعلام کردند که  انتشار پیام درگیری با گروهک های تروریستی صحت ندارد و توسط معاندین برای تحت تاثیر قرار دادن آرامش و امنیت استان خوزستان در ایام کنگره عظیم اربعین است. آخرین خبرها حاکی است که پس از انجام مذاکره عوامل پلیس و نیروهای امنیتی، وی با شرط در اختیار گرفتن یک دستگاه خودرو سواری، مسافران را آزاد کرد و با خودرو پژو از صحنه حادثه فرار کرد.

منبع: روزنامه ایران

loading...

5 نظرات روشن "ماجرای کامل آغاز و پایان گروگانگیری در جاده شوشتر به اهواز"

سحر خانم اگه منظور شما اینه که گروگانگیر خوزستانی یا عرب بود که واقعا جای تاسف داره برای شما ،اینهمه گروگانگیری در تهران و شهرهای بزرگ ،سیستان بلوچستان ،اسیدپاشیها ،اختلاسها ،کلاه برداریها در شهرهای بزرگ نکنه همه اینها بازم کار …….بود؟؟؟؟؟جواب بدین لطفا.

ضمنا کافیه توو اینترنت سرچ کنی تا در مورد دست بردن توو بیت المال که توسط شهرداری و فرقه گرایی در این ارگان که درصد بالایی از کارکنان بدون تحصیلات و شایستگی هستن رو بفمی…. خب؟

سلام, سحر خانم گروگانگیر یک … بود. چی بود؟

طبق معمول گروگانگیر یک … بود.

یعنی چی ؟؟؟