ماجرای تکان دهنده کتک خوردن بازیگر زن از همسرش!

فرهنگ و هنر ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

ماجرای تکان دهنده کتک خوردن بازیگر زن از همسرش!

بازیگر زن: یکی از مشکلات عمده ای که در برخی از خانواده ها وجود دارد، خشونت خانوادگی است که در این نوع خشونت هم اغلب خانمها بیشترین ضرر ممکن را خواهند داشت؛ این خشنونت خانوادگی طیف وسیعی را از اعمال در بر می گیرد: خشونت لفظی، خشونت فیزیکی و… اما هر کدام از اینها دارای آثار سوء بر زندگی خانوادگی هستند. باور همه بر آن است که افراد فرهیخته و یا هنرمندان در جزء لیست اینگونه افراد و اینگونه خانواده ها نیستند، اما متاسفانه برخی اوقات شاهد انتشار اخباری از این دست هستیم که در بین خانواده های هنرمندان و یا افراد فرهیخته رخ می دهد. در این مطلب خبری از جنس خشونت خانوادگی در بین هنرمندان خارجی را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید با خبر کتک خوردن همسر جانی دپ از او!

ماجرای تاسف بار جدایی جانی دپ و همسرش امبر هرد

ماجرای تکان دهنده کتک خوردن بازیگر زن از همسرش!

امبر هرد چند روز پس از درخواست طلاق، این بار جانی دپ را به اعمال خشونت فیزیکی و کلامی متهم کرد.

هرد ادعا می‌کند که جانی دپ همواره در دوران زندگی مشترکشان او را از نظر فیزیکی، احساسی و کلامی آزار داده است. این بازیگر ۳۰ ساله ادعا می‌کند که جانی دپ شنبه در جریان یک مشاجره تلفن همراهش را به صورت او پرتاب کرده است.

در شکایت‌نامۀ هرد عکسی از صورت آسیب‌دیده این بازیگر ضمیمه شده است. در این عکس آثار کبودی در صورت امبر هرد دیده می‌شود. قاضی دادگاه پس از بررسی شکایت هرد حکم داد که جانی دپ موقتا حق نزدیک شدن به امبر هرد را ندارد.

عکس کتک خورده همسر جانی دپ

ماجرای تکان دهنده کتک خوردن بازیگر زن از همسرش! (2)

یکی از نکات دیگری که در شکایت هرد مورد توجه قرار گرفته، درخواست این بازیگر برای دریافت ماهیانه ۵۰ هزار دلار نفقه است.

همسر جانی دپ دوشنبه هفته گذشته درخواست طلاق خود از جانی دپ به دلیل اختلافات آشتی‌ناپذیر را به دادگاه ارائه کرد. او که بازی در فیلم‌هایی مانند «دختر دانمارکی» و «پارانویا» را در کارنامه کاری خود دارد، سال ۲۰۱۱ در فیلم «خاطرات عجیب و غریب» با جانی دپ همبازی بود. این دو بازیگر فوریه سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند.

امبر هرد جمعه پس از ترک دادگاه با خبرنگارها صحبت‌ نکرد. جانی دپ نیز برای شرکت در یک مراسم خیریه در پرتغال است و به همین دلیل در دادگاه حاضر نشد. نماینده دپ نیز هنوز در این باره هیچ اظهارنظری نکرده است.

پورتال رنگی _ ماجرای تکان دهنده کتک خوردن بازیگر زن از همسرش!

منبع: خبر آنلاین

برچسب ها
loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !