مادری آمریکایی توسط شلیک فرزند دوساله اش در ماشین کشته شد.

اجتماعی , بین الملل , خبری ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مقامات کلانتر روز چهارشنبه اعلام کردند یک پسر بچه دو ساله از صندلی عقب ماشین مادر خود که در حال رانندگی در بزرگراه میلواکی بود را به ضرب گلوله کشت. این حادثه کمتر از دوماه بعد از اتفاقی مشابه که مادر فلوریدایی به ضرب گلوله به شدت مجروح شد، رخ داد.

 

مادری آمریکایی توسط شلیک فرزند دوساله اش در ماشین کشته شد.

کلانتر بخش میلواکی گفت پاتریس پرایس، زنی ۲۶ ساله اهل میلواکی روز سه شنبه در این صانحه جان باخت. وی در بخشی از بیانیه گفت با استناد به شواهد، کودکی که در صندلی عقب نشسته بود، تفنگی که زیر صندلی راننده قرار داشت را برداشته و به سمت صندلی جلو شلیک کرده است. مقامات کلانتری گفتند تفنگ کالیبر ۴۰ از کف صندلی عقب پشت راننده، همراه یک کمربند اسلحه افسر امنیتی که متعلق به دوست پسر قربانی بوده، پیدا شد. پدر پرایس، آندره به خبرگزاری پرس گفته است خودرو نیز متعلق به دوست پسر قربانی بوده است.

 

 

 

همچنین در خودرو، مادر پاتریس پرایس و یک پسر یکساله نیز در صندلی جلو نشسته بودند. مقامات کلانتری گفتند پسربچه در صندلی عقب سرجای خود ننشسته بود. گرچه در بیانیه اشاره ای نشده است، حتی اگر کمربند ایمنی بسته بوده. بعد از شلیک گلوله، نمایندگان CPR واحد فوریت های پزشکی رسیدند اما پرایس در همان صحنه فوت کرده بود. برادر ۲۸ساله پرایس  آنتونیو پراس به AP گفت فرد دیگری در این حادثه مجروح نشده است. وی گفت او بهترین مادر برای فرزندانش بود. وقتی من به او نیاز داشتم، به من اهمیت می داد و مرا نصیحت میکرد.

 

 

آنده پرایس توضیح می دهد که دخترش مادر سه فرزند بوده است که یک دختر ۷- ۸ ساله نیز دارد. ماه گذشته در فلوریدا جیمی گیلت ۳۱ ساله، توسط فرزند چهارساله اش که صندلی عقب بوده مورد اصابت گلوله قرار میگیرد که تفنگ از زیر صندلی جلو به سمت عقب، درست جایی که وی نشسته است می افتد. البته این مادر از مرگ نجات یافته است. مقامات کلانتری بخش پوتنام گفتند این پسر بچه به تازگی یادگرفته بود سگک کمربند خود را باز کند و آزاد شود. بازرسان اعلام کردند او از صندلی خود بلند شده، تفنگ را برداشته است، سپس به سمت صندلی جلو شلیک کرده و مادر خود را هدف قرار داده است.

 

Please Login to comment