متن و عکس تاثیرگذار داوود رشیدی و همسرش

گوناگون ۰۶ شهریور ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

متن و عکس تاثیرگذار داوود رشیدی و همسرش

داوود رشیدی یکی از هنرمندان پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است که متاسفانه روز جمعه ۵ شهریور از بین ما رفت و واقعا باید گفت دنیای هنر ایران گوهری بزرگ را از دست داد. پورتال رنگی برای بازماندگان این هنرمند فقید آرزوی صبر دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

بیوگرافی کامل داوود رشیدی

داوود رشیدی متولد ۲۵ تیر ۱۳۱۲ در تهران – درگذشته ۵ شهریور ۱۳۹۵ در تهران است او هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران بود. او بیشتر با نقش‌هایی مانند «آق حسینی» در فیلم کندو، «مفتش شش‌انگشتی» در سریال هزاردستان و همچنین با بازی تأثیرگذارش در فیلم فرار از تله‌ جلال مقدم شناخته می‌شود.

داوود رشیدی به‌همراه جمشید مشایخی، علی نصیریان، عزت‌الله انتظامی و محمدعلی کشاورز پنج چهرهٔ برجسته‌ای بودند که در دههٔ چهل شمسی از تئاتر پا به عرصهٔ سینما گذاشتند.

آخرین عکس داوود رشیدی و همسرش

احترام برومند همسر شادروان داوود رشیدی پنج روز گذشته آخرین تصویر خود به همراه آن مرحوم را در صفحه اینستاگرام خود با کاربران به اشتراک گذاشت.

وی در پست خود نوشت: “این عکس رو امروز صبح گرفتیم ٣١ مرداد ماه امروز براى ما روز عزیزى است چون روز تولد فرهاد پسرمونه البته جاى او پیش ما خالیه گرچه شما عزیزان ما روبا محبتهاى خودتون از تنهایى در میاورید.”

رشیدی به‌خاطر فعالیت‌هایش نشان درجه یک فرهنگ و هنر را گرفت.

متن و عکس تاثیرگذار داوود رشیدی و همسرش (1)

پورتال رنگی _ متن و عکس تاثیرگذار داوود رشیدی و همسرش

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان – ویکی پدیا

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !