زمان فروش محصولات جدید پژو در ایران + قیمت

اخبار و حوادث ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

زمان فروش محصولات جدید پژو در ایران + قیمت

در این مطلب از سایت دلنگاره به سراغ بازار اقتصاد ایران رفته ایم و محصولات پژو را در نظر گرفته ایم که چه زمانی در ایران به بازار وارد می شوند.

معاون آفریقا و خاورمیانه شرکت پژو زمان عرضه محصولات جدید این شرکت که با شرکت ایران خودرو به صورت مشترک تولید خواهد شد اعلام کرد.

به گزارش دلنگاره پس امضای قراداد ایران خودرو و شرکت پژو هاشم یکه زارع مدیر عامل ایران خودرو در جمع خبرنگاران ضمن اعلام جزئیات فعالیت مشترک با پژو زمان ورود اولین خودروی جدید به بازار ایران را اواخر سال ۹۵ اعلام کرده و گفته بود که اولین محصول پژو ۲۰۰۸ در اواخر سال آینده وارد بازار ایران خواهد شد و دو مدل پژو دیگر نیز در سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ وارد بازار ایران خواهند شد.

پژو ۳۰۱ زمان عرضه در ایران سال ۲۰۱۸

 آغاز عرضه محصولات جدید پژو در ایران

پس از این اظهارات جان کریستوف کمار معاون آفریقا و خاورمیانه شرکت پژو در حاشیه همایش خودرو که طی روزهای گذشته در ایران برگزار شده بود در مورد زمان عرضه خودروهای جدید پژو در ایران گفت: پژو ۳۰۱ جدید در سال ۲۰۱۸ وارد بازار ایران خواهد شد و ما مطمئن هستیم که ایرانی ها از این خودرو خیلی استقبال کرده و آن را دوست خواهند داشت.

وی در مورد خودروی ۲۰۸ نیز گفت: خودروی پژو ۲۰۸ نیز که از به روز ترین مدل های پژو بوده و دارای طراحی مدرن است نیز در سال ۲۰۱۸ عرضه می شود ولی خودروی پژو ۲۰۰۸ که یک اس یو وی جدید است در سال ۲۰۱۷ در بازار ایران عرضه خواهد شد.

پژو ۲۰۸ زمان عرضه به بازار ایران سال ۲۰۱۸

563872_692

پژو ۲۰۰۸ زمان عرضه سال ۲۰۱۷ اواخر سال ۹۵

563873_897

وی با بیان این‌که در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ سایت تولیدی مشترک ایران خودرو و پژو در تهران فعالیت خود را آغاز خواهد کرد گفت: همکاری مشترک ایران خودرو و پژو در سایت تهران خواهد بود.

وی با بیان اینکه طی پنج سال آینده ۴۰۰ میلیون یورو سرمایه‌گذاری در همکاری مشترک با ایران خودرو صورت خواهد گرفت، گفت: پژو سیتروئن سابقه همکاری طولانی‌مدت با ایران دارد به گونه‌ای که سال ۲۰۱۶، پنجاهمین سال همکاری پژوستروئن و سایپا است.
معاون آفریقا و خاورمیانه شرکت پژو خاطر نشان کرد: خودروهای برقی پژو نیز در آینده نزدیک وارد ایران خواهند شد.

پیش تر مدیر عامل ایران خودرو در مورد قیمت سه مدل جدید پژو را به این شرح اعلام کرد:

پژو ۳۰۱ دستی: ۵۸ میلیون تومان
پژو ۳۰۱ اتوماتیک: ۶۳ میلیون تومان

پژو ۲۰۸ دستی: ۶۳ میلیون تومان
پژو ۲۰۸ اتوماتیک: ۶۸ میلیون تومان

پژو ۲۰۰۸ دستی: ۷۲ میلیون تومان
پژو ۲۰۰۸ اتوماتیک: ۷۸ میلیون تومان
مدیر عامل این خودرو به این نکته نیز اشاره کرد که این قیمت ها با فاکتورها و شرایط کنونی است.

Please Login to comment