مدلهای میکاپ عروس فوق العاده زیبا

گالری عروس ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مدلهای میکاپ عروس فوق العاده زیبا

مدلهای میکاپ عروس: در این مطلب سعی کرده ایم شیک ترین مدلهای میکاپ و آرایش عروس را جمع آوری کرده ایم که امیدواریم مورد علاقه عروس خانمهای مشکل پسند قرار گیرند. در ضمن به آرایش چشم عروس که مهمترین قسمت آرایش عروس است هم پرداخته ایم.

آرایش مهم عروس : آرایش چشم عروس

در آرایش عروس زیرسازی آرایش بسیار مهم است و باید از کرمها و پودرهای مناسب استفاده کرد تا اگر عروس پوست بیمار دارد، مشکل اش برطرف شود و در شب عروسی مانند یک پری زیبا باشد. آرایش چشم قسمتی است که بعد از زیرسازی پوست باید به آن توجه داشت.
اگر در نظر دارید که از مژه مصنوعی استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم که از مژه های تک استفاده کنید و آن را به اندازه دلخواه کوتاه کرده و یک مژه طبیعی درست کنید؛ بعد از خشک شدن چسب مژه ها را با فرمژه حالت داده و از یک ریمل سبک و رقیق استفاده کنید.
دقت کنید از مژه های ردیفی استفاده نکنید چرا که حالت غیر طبیعی و بادبزنی داشته و در اثر گرما و تعریق صورت باز می شوند.

آموزش سایه چشم عروس

باید بدانید که آرایش چشم بیشتر حالت نقاشی دارد و از سایه های چند رنگ ففط به عنوان پایه کار استفاده می شود به این صورت که رنگ و مدل سایه را با توجه به مدل انتخابی زده و روی آنرا با ژل واکلیل ،نگین و سایه های نیمه خشک طراحی می کنند. مدل آرایش چشم به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.
کشیدن خط چشم به مدل سایه بستگی داشته و در بعضی مدل ها بکاربرده نمی شود. بعد از اتمام کار سایه ، مژه ها را ریمل زده و اگر انتهای مژه ها آغشته به سایه شده قلم خودرا در مایع ریمل زده آنرا درست کنید.

جدیدترین مدلهای آرایش عروس

مدلهای میکاپ عروس فوق العاده زیبا
آرایش عروس
آرایش عروس 2016
آرایش عروس 95
آرایش عروس ایرانی
عروس خارجی

پورتال رنگی _ مدلهای میکاپ عروس فوق العاده زیبا
منبع: تاپ ژورنال، مجله برتر عروس ایرانی

برچسب ها

Please Login to comment