مدلهای کفش عروس برند جیمی چو Jimmy Choo

آرایش و زیبایی ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

مدلهای کفش عروس برند جیمی چو Jimmy Choo

کفش عروس برند جیمی چو : فصل بهار در راه است و بسیاری از زوجین جوان ترجیح می دهند آغاز زندگی شان را هماهنگ با شروع سال جدید جشن بگیرند. در این مطلب عروس خانمها مخاطب اصلی ما هستند چرا که سعی کرده ایم شیک ترین مدل های کفش عروس را برای این دسته از همراهان جمع آوری کنیم. امیدواریم این مدلها را بپسنندید. با ما همراه باشید.

معرفی برند «جیمی چو» (Jimmy Choo)

خوب است بدانید که جیمی چو  خانه مد در بریتانیا است که در تولید کفش، کیف های دستی، اکسسوری و عطر فعالیت دارد و باز هم خوب است که بدانید این شرکت در سال ۱۹۹۶ تولد شخصی با نام جیمی کو و تامارا ملون افتتاح شده است و امروزه به یکی از برندهای معروف در زمینه کیف و کفش و عطر تبدیل شده است و از طرفداران پر و پا قرصی هم برخوردار است. گویا یکی از این طرفداران معروف، پرنس دیانا بوده است. پرنسس دایانا مادر شاهزاده ویلیام است.
در زمینه کفش عروس هم برند جیمی چو صاحب نام و آوازه است و عروس خانمهای جوان که به دنبال مارک های مناسب برای کفش روز عروسی شان هستند می توانند با اطمینان این مدل ها را مود انتخاب قرار دهند.
گالری کفش عروس جیمی چو که در این مطلب از گالری تاروت رنگی برای شما در نظر گرفته ایم شامل رنگهای سفید، نقره ای، کرم رنگ است و شامل انواع کفش های پاشنه بلند و کفش های تخت تزیین شده است که امیدواریم بپسندید.

گالری کفش عروس جیمی چو

پورتال رنگی _ کفش عروس برند جیمی چو
منبع: مجله برتر عروس ایرانی

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !