مطلب ویژه عروس خانمها: مدل تاج سلطنتی عروس

آرایش و زیبایی ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ بدون دیدگاه

مطلب ویژه عروس خانمها: مدل تاج سلطنتی عروس

انتخاب لباس عروس و انتخاب مدل تاج عروس یکی از اساسی ترین دغدغه های عروس خانمها است که باعث می شود شاید ماهها قبل از عروسی چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی به دنبال مدلهای لباس و مدلهای تاج باشند. یکی از پرطرفدارترین مدلهای تاج عروس مدلهای سلطنتی هستند که ما در این مطلب به معرفی آنها پرداخته ایم و در ضمن ایده هایی برای انتخاب مدل تاج برای روز عروسی تان را نیز عنوان کرده ایم.

تاج سلطنتی: انقلابی در دنیای تاج عروس!

این درست که تاج عروسی سلطنتی و به عبارتی سنتی از دیرباز مورد توجه همه بوده اما درست پس از مراسم ازدواج خانم کیت‌میدلتون، تاج معروف کارتیه دوباره تحولی باورنکردنی در دنیای تاج و تورعروس به پا کرده است! اما این تاج دقیقا با مقتضیات عروسی میدلتون متناسب بوده است به این معنا که هم میدلتون از خانواده‌ای اشرافی و سلطنتی بوده و بایستی این تاج بر سر او قرار می‌گرفت و هم لباس‌عروس وی به رنگ سفید و نقره‌ای، از جمله گرانترین لباس‌های عروسی قرن لقب گرفته بود.

مطلب ویژه عروس خانمها مدل تاج سلطنتی عروس (۱)

به این دو تاج سلطنتی که بر سر شاهزاده «گریس» و شاهزاده «آنت» قرار دارد نگاه کنید. این دوتاج از جمله گرانترین تاج‌های سلطنتی دنیا لقب گرفته‌اند.
اکنون این سوال در ذهن ما تداعی خواهد شد که آیا همه ما بایستی در روز عروسی خود از تاج‌های سلطنتی استفاده کنیم؟ در این مورد با عوامل مختلفی را در نظر بگیریم. مثلا ببینیم که آیا لباس‌عروس ما، تالار عروسی، چیدمان سفره‌عقد و حتی آرایش صورت‌مان کاملا سلطنتی است یا خیر. اگر اینچنین باشد بهترین گزینه، استفاده از تاج‌های سلطنتی است. اگر از تاج‌های گرانقیمت و سلطنتی استفاده می‌کنید، هرگز به دنبال جواهرات بسیار گرانقیت و گوشواره‌های آویز بزرگ نباشید زیرا که این تاج‌ها به تنهایی نمایی خیره‌کننده ایجاد خواهند کرد.

مطلب ویژه عروس خانمها مدل تاج سلطنتی عروس (۲)

پیشنهاد پورتال رنگی استفاده از ساده‌ترین لباس عروسی در روز عروسی است. می‌دانید چرا تاج کیت‌میدلتون همیشه و در هر دوره‌ای یکی از زیباترین تاج‌های دنیا لقب گرفته است؟ زیرا لباس عروسی او بسیار ساده طراحی شده بود. حتی دنباله لباس و آستین‌های لباس‌میدلتون از پارچه ساده و گرانقیمت و با نمای سنتی دوخته شده بود.

مطلب ویژه عروس خانمها مدل تاج سلطنتی عروس (۳)

حتی تاج سلطنتی پرنسس «ماری» به این دلیل اینچنین معروف شده که وی در روز عروسی خود ساده‌ترین جواهرات را به گردن آویخته بود و تنها تاج او به نقطه دید زیبا تبدیل شده بود.

در این بخش چند ایده در خصوص انتخاب تاج مناسب برای عروس‌ها را به شما نشان می‌دهیم با ما همراه باشید.

تاج شاهانه

این نوع تاج، معروف‌ترین تاج در دنیاست. این تاج در صدر تاج‌های عروسی قرار دارد و پیشنهاد ما به شما این تاج است.

تاج جناقی

این نوع تاج نیز طرفداران خاص خود را دارد و بسته به نوع طراحی می‌تواند به صورت تک بند یا دوبند انتخاب شود. بهتر است تاج‌جناقی مرواریدی و یا شیشه‌ای را برای عروسی خود انتخاب کنید.

مطلب ویژه عروس خانمها مدل تاج سلطنتی عروس (۴)

هدبند

تاج‌های هدبندی که تقریبا نیمی از پیشانی را می‌پوشانند این روزها بسیار باب شده‌اند. ما این تاج را برای عروس خانم‌هایی که پیشانی بلند دارند توصیه می‌کنیم.

مطلب ویژه عروس خانمها مدل تاج سلطنتی عروس (۵)

تاج‌های گلدار

همانطور که از نامش پیداست، این تاج یادآور نماد طبیعت بوده و برای عروس خانم‌هایی که مراسم ازدواج آنها در باغ برگزار می‌شود، توصیه می‌گردد.

مطلب ویژه عروس خانمها مدل تاج سلطنتی عروس (۶)

چه معیاری را باید مد نظر قرار دهیم؟

همواره به یاد داشته باشید که تاج عروس بایستی مقداری از سر او را بپوشاند نه اینکه کل صورت و پیشانی عروس را. در این مورد بهتر است با آرایشگر خود مشورت کنید. تا جاییکه ممکن است از تاج‌های ظریف استفاده کنید تا نمای شینیون موهای شما نیز زیبایی خود را نشان دهند.

پورتال رنگی _ مطلب ویژه عروس خانمها: مدل تاج سلطنتی عروس

منبع: مدآنلاین

loading...

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !