ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز

گالری عکس ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ ۵ دیدگاه

ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز

با آغاز فصل مدرسه، والدین در هر حال مجهز کردن فرزندان خود هستند که از جمله تجهیزات کودکان خرید لوازم التحریر برای آنها است که از آن جمله، جامدادی است. شما می توانید برخی از وسایل دانش آموزان از جمله جامدادی آنها را در منزل با وسایل ساده درست کنید انها را خوشحال تر کنید. ما در این مقاله برای شما مدلهای جدید جامدادی دست ساز را برای شما گردآوری کره ایم که امیدواریم بپسندید و برای شما ایده هایی رادر این راستا خلق کنند. با ما همراه باشید.

ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز

زندگی رنگی با پورتال رنگی

loading...

دیدگاه بگذارید

5 نظرات روشن "ایده های جالب با این مدل جامدادی های دست ساز"

خیلی جالبه مخصوصا اون مدلای دخترونش که به درد تینیجرا میخوره.

خیلی خوشگل بودند. اما اگه خودمون بخوابم درست کنیم با پارچه جنس لی و زیپ فلزی محکم‌تر و بهتره. سرزیپ و حلقه و تزییناتی رو مغازه ها دارن. هرکس اینا رو دوخته خیلی خوش سلیقه س.

ممنون از همراهی شما دوست عزیز

خیلی زیبا بود ممنون

ممنون از شما و خوشحالیم که از این مطلب پورتال رنگی رضایت دارید