مدل جدید تخت خواب عروس ویژه سال 2016

دکوراسیون داخلی 14 دی 1394 بدون دیدگاه

مدل جدید تخت خواب عروس ویژه سال 2016

عروسی کردن دارای آداب و رسوم خاص خود است؛ بهتر است بگوییم مراسم ازدواج دارای آداب و رسوم مخصوص به خود است. از جمله این مراسمات تهیه جهیزیه  عروس است. عروس خانمها و خانواده های آنها اغلب سعی می کند بهترین مدل ها را برای هر وسیله انتخاب کنند و برندهای مختلف را در هنگام خرید جهیزیه می بینند. یکی از مواردی که امروزه جزو جهیزیه دختر خانمها شده است تخت خواب است. باید بدانید انتخاب تخت خواب مناسب دارای اصول خاصی است که باید هنگام خرید آنها را مد نظر داشته باشیم. خواب راحت در گرو جای مناسب است. پس توصیه می کنیم تا می توانید نکات مهم در انتخاب تخت خواب را مد نظر داشته باشید. به این بهانه در این مطلب از پورتال رنگی ضمن اینکه شیک ترین مدل های تخت خواب دونفره را برای شما در نظر گرفته ایم، ویزگی های یک تخت خواب مناسب و انواع تخت خواب را هم برای شما عنوان کرده ایم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار گیرد.

در بازار انواع مختلفی از تخت خواب وجود دارد که شما بین آنها معمولا بر اساس شکل انتخاب می کنید و گاهی فراموش می کنید برخی از آنها مناسب خواب نیستند. پس فقط شکل تخت خواب را مد نظر نداشته باشید. در ادامه انواع مختلف تخت خواب را برای شما معرفی کرده ایم.

مدل جدید تخت خواب عروس ویژه سال 2016

ویژگی های یک تخت خواب مناسب:

کاهش کیفی محصولات و افزایش قیمت ها، خرید وسایل منزل که متناسب با فضای خانه باشد را به یکی از دغدغه های مردم تبدیل کرده است. از سوی دیگر خانه هایی با متراژ کم و زیادی وسایل به یکی از معضلات خانه تبدیل شده است.
هدر ندادن پول در زمان هایی که درآمدها با خروجی ها کمتر تناسب دارد نیز یک هنر محسوب می شود. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به خرید وسایل منزل، با مطالعه و آگاهی از ویژگی های وسیله مورد نظر خود، به این کار اقدام کنید.
بیشتر افراد در خرید تختخواب مشکل دارند و فروشگاه های بزرگی که از انواع تخت ها پر شده اند، انتخاب تختخواب را مشکلتر کرده است. اما آشنایی با انواع تخت خواب ها و کاربرد هر یک از آنها می تواند کمک خوبی برای کسانی باشد که در انتخاب آن مشکل دارند.

تخت مناسب؛ خواب راحت

بعد از یک روز کاری خسته کننده همه ما به دنبال یک خواب راحت شبانه هستیم. تختخواب مناسب، مطمئنا در راحتی خواب ما تاثیرگذار است به همین خاطر قبل از خرید تختخواب، باید مطمئن باشیم که چه نوعی از آن برای ما مناسب است.

راحتی و مدل تخت، هر دو از فاکتورهایی است که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید. شاید هنگام خرید از طرح و مدل یک تخت خوشتان بیاید اما به خاطر داشته باشید که مهمتر از همه اینها راحتی شماست. پس به دنبال تختی باشید که در وهله اول راحتی شما را تضمین کند، ضمن اینکه مطابق با سلیقه تان نیز باشد.

انواع تختخواب

آشنایی با انواع تخت ها به شما کمک می کند که با توجه به خواسته ها و امکاناتی که دارید، تخت دلخواه خود را انتخاب کنید.

تختخواب های بادی

تغییر شیوه های زندگی در دوره معاصر، موجب تغییرات عظیمی در زمینه الگوهای مبلمان نیز شده است. تختخواب هایی که با هوا پر می شوند یکی از انواع این موارد هستند که با ضرورت های زندگی معاصر تناسب دارند و راحت و متناسب هستند. وقتی که بچه ها بزرگتر می شوند، نیاز به وسایل بیشتری پیدا می کنند و در نتیجه فضای خانه کاهش پیدا می کند.
با خرید تخت هایی که از باد پر و خالی می شوند می توانید زمانی که به آنها نیاز ندارید، هوای آنها را خالی کنید و در کمد خود نگهداری کنید. این تختخواب ها برای مسافرت یا زمانی که برایتان میهمان می آید بسیار مناسب هستند.

تختخواب های طبقاتی

با خرید این نوع تخت، شما در آن واحد دارای دو یا سه تخت خواهید بود که به صورت طبقاتی روی هم قرار گرفته اند. این تخت ها بیشتر برای اتاق های کوچکی طراحی شده اندکه فضای خالی برای چند تخت را ندارند.
اینگونه تخت ها را بیشتر برای اتاق بچه ها استفاده می کنند. در خرید این نوع تخت باید به ایمنی آن توجه زیاد داشته باشید. میله های تخت ها باید به هم محکم شده باشند، همچنین تخت بالایی باید دارای حفاظ باشد تا از خطر افتادن جلوگیری کند.

تختخواب های متحرک

یکی از مواقعی که مشکل کم جایی، خود را به نحو بارزی نشان می دهد، هنگامی است که شما میهمانی دارید که شب نیز پیش شما می ماند. با داشتن تخت های متحرک به راحتی این مشکل حل می شود.
این تخت ها که دور تا دور خود یک حفاظ نیز دارند را می توانید در هر جای منزل خود نصب کنید، به طوری که انگار یک اتاق اضافی در گوشه ای از پذیرایی خود ساخته اید و با رفتن میهمان نیز می توانید آن را جمع کنید و در گنجه ای بگذارید.

تختخواب های فلزی

در هنگام خرید تخت، توجه به نوع موادی نیز که تخت از آن ساخته شده است، اهمیت فراوانی دارد. یکی از انواعی که امروزه طرفدار زیادی دارد، تخت های فلزی است.
تخت های فلزی نسبت به انواع دیگر مقاومترند و امکان خراب شدن و ضربه دیدن آنها کمتر است، در ضمن نسبت به تخت های چوبی، ارزانترند. از آنجایی که این تخت ها سنگین هستند، اگر منزل ثابت ندارید و هر از گاهی اسباب کشی می کنید، از خرید این نوع تخت خودداری کنید.

تختخواب های کاناپه ای

یکی دیگر از راه هایی که باعث صرفه جویی در فضای خانه و هزینه های مالی می شود، استفاده از کاناپه هایی است که به صورت تخت نیز درمی آیند. این کاناپه ها را در هر قسمت از منزل که می خواهید می توانیدبگذارید، هر گاه که میهمان دارید و به فضای بیشتری نیاز دارید، قسمت تخت آن را در زیر کاناپه بگذارید و از آن به عنوان کاناپه استفاده کنید.
این نوع تخت بیشتر برای اتاق های کوچک استفاده می شود، در هنگام خرید آن توجه داشته باشید که از در اتاق به راحتی داخل شود و طوری نباشد که جلوی بسته شدن در را بگیرد.

شیک ترین مدل تخت خواب عروس:

تختخواب
تختخواب عروس
تخت خواب
جدیدترین مدل تخت خواب دونفره
شیک ترین تخت خواب دونفره
مدل جدید تخت خواب دونفره
مدل تخت خواب دونفره
مدل جدید تخت خواب دو نفره
شیک ترین مدل تخت خواب عروس
جدیدترین مدل تخت خواب عروس
شیک ترین مدل تخت خواب
جدیدترین مدل تخت خواب
تخت خواب عروس
مدل جدید تخت خواب
مدل جدید تخت خواب عروس
مدل جدید تخت خواب عروس ویژه سال 2016

پورتال رنگی _ مدل جدید تخت خواب عروس ویژه سال 2016
منبع: بیتوته

برچسب ها

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of