ژورنال مدل جدید چادر عربی برند دولچه و گابانا

آرایش و زیبایی ۲۷ دی ۱۳۹۴ بدون دیدگاه

ژورنال مدل جدید چادر عربی برند دولچه و گابانا

خانمها پوشش های مختلفی دارند و بنا به نوع پوشش شان هم از مدل های مختلف پوشاک استفاده می کنند. مثلا برای داخل و خارج از منزل نوع پوشش آنها متفاوت است و برای محیط های اداری و غیراداری هم همینطور. به عنوان مثال برخی از خانمها در خارج از منزل و حتی در محیط کار با مانتو ظاهر می شوند و  همین دسته از خانمها هم در دسته بندی های دیگر قرار می گیرند چرا که بعضی ها روسری و برخی شال را به عنوان پوشش مکمل مانتو انتخاب می کنند. در کنار این دسته از خانمها، دسته دیگر از خانمها هستند که از چادر استفاده می کنند و در محیط های مختلف با این نوع پوشش ظاهر می شوند. باید گفت نوع چادر حداقل در ایران از تنوع بسیاری برخوردار است و این ریشه در گذشته های قدیم دارد. مثلا در زمان قاجار نوع بخصوصی از چادر استفاده می شده است و امروزه هم مدل های دیگر باب شده اند.
در ادامه باید گفت تنوع چادر ایرانی برای خانمها زمانی بیشتر شد که مدل های چادر عربی وارد بازار شد و هر روز هم شاهد متنوع تر شدن این مدل چادرها هستیم. چادر های عربی هم شیک هستند و هم آن پوشش دلخواه خانمها را به آنها می دهد. اخیرا برندهای مختلف پوشاک هم به این مدل چادر علاقه مند شده اند و برای خانمهای محجبه دنیای اسلام مدلهایی زیبا را طراحی و به بازار عرضه کرده اند. از جمله این برندهاه دولچه و گابانا هست که در این مطلب پورتال رنگی همه مدل های جدید چادر عربی ارائه شده از سوی این شرکت را جمع آوری گرده و برای شما به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم مورد پسند شما خانمهای اصیل ایرانی هم قرار گیرند.

تاریخچه برند دولچه و گابانا

اگر با این برند به طور کامل آشنایی ندارید، در ادامه با ما همراه باشید تا به صورت خلاصه یک تاریچه از آن را مطلع شوید.
دولچه و گابانا «Dolce & Gabbana» شرکت کالای لوکس و خانه مد ایتالیایی است که در سال ۱۹۸۵ توسط دمینیکو دولچه و استفانو گابانا، دو طراح ایتالیایی، در شهر میلان تاسیس شد.
دولچه و گابانا به تازگی دست به خلاقیتی در زمینه تولید محصولات خود زده است. این برند اولین مجموعه چادرهای عربی خود را روانه بازار کرد که مورد توجه خانه های مد و طراحان فشن قرار گرفت و در شبکه های اجتماعی بسیاری نیز منتشر شد.

مدل جدید چادر عربی برند دولچه و گابانا

این کلکسیون در حال حاضر در سایت رسمی دولچه و گابانا در شهرهایی مانند مونیخ، میلان، لندن و پاریس به حراج گذاشته شده است.
این مجموعه که برای بهار و تابستان ۲۰۱۶ به بازار آمده است، سمبلی از زیبایی زنان عربی است.
این اولین باری نیست که دولچه و گابانا برای یک فروشگاه خاص لباس طراحی می کند، بلکه سال گذشته نیز برای مکزیک، چین، ژاپن و برزیل دست به چنین اقدامی زد.
اما چرا این مجموعه از چادرهای عربی دولچه و گابانا تا این حد اهمیت یافته که تیتر بسیاری از مجلات و سایت های خبری شده است؟ اگر چه این مجموعه حدود ۳۷۰ بیلیون دلار تخمین زده شده است اما جدا از آن زیبایی و جذابیت این لباس های مذهبی نیز چشمگیر است.
پارچه های تزیین شده با گل های رز و اهمیت به جزییات طرح های آن، این مجموعه را از دیگر مجموعه ها جدا کرده است.

شیک ترین مدل های چادر عربی برند دولچه و گابانا:

751535_701
751536_396
751537_899
751538_740
751539_575
751540_285
751541_669
751542_369
آموزش دوخت چادر
آموزش دوخت چادر عربی
دوخت چادر
چادر
دوخت چادر عربی
مدل چادر عربی
751550_439چادر عربی
ژورنال مدل جدید چادر عربی برند دولچه و گابان

پورتال رنگی _ ژورنال مدل جدید چادر عربی برند دولچه و گابانا
منبع: برترین ها

برچسب ها

Please Login to comment