مدل دکوراسیون زمستانی برای درب ورودی خانه

سبک زندگی 13 دی 1394 بدون دیدگاه

مدل دکوراسیون زمستانی برای درب ورودی خانه

فصل زمستان با هوای سردش زیبایی های خاص خودش را نیز دارد و ما در این مطلب از دلنگاره سعی کرده ایم مدل شیک دکوراسیون برای درب های وردودی منزل را جمع آوری کنیم. امیدواریم بپسندید.

دکوراسیون زمستانی، این بار درب های ورودی خانه تان را به زیبایی تزیین کنید

 

مدل دکوراسیون زمستانی برای درب ورودی

دکوراسیون زمستانی با یک درکوب سبز و زیبا

یک حلقه فلزی و ریسه های برگ های سبز مصنوعی خریداری کنید. این ریسه ها را دور این حلقه فلزی بپیچید به طوری که به هیچ عنوان خود حلقه دیده نشود. با یک روبان پهن رنگی این حلقه سبز را به درب ورودی خانه تان آویزان کنید.

 

 

101704896.jpg.rendition9

دکوراسیون زمستانی با یک درکوب کفش پاتیناژ

کفش پاتیناژ قدیمی تان را که دیگر استفاده نمی کنید دور نیاندازید. این دو لنگه کفش را با یک روبان پهن رنگی به هم وصل کنید. برای تزیین بیشتر درون این دو لنگه را با برگ های درخت کاج و گل های زمستانی تزیین کنید.

 

 

101897399.jpg.rendition8

دکوراسیون زمستانی با یک درکوب کاجی

یک حلقه فلزی تهیه کنید. از پارچه کنفی باریکه ای به اندازه دو برابر بیشتر از طول حلقه بریده و به صورت چین دار دور این حلقه بپیچید. برای پوشاندن مابقی حلقه از برگ های سوزنی کاج استفاده کنید.

 

 

101927188.jpg.rendition4

دکوراسیون زمستانی با یک سبد سبز

یک سبد کوچک حصیری تهیه کنید. داخل این سبد یک تکه اسفنج قرار داده و داخل این سید را پر از برگ های درخت کاج و گل های مصنوعی زیبا کنید. با یک روبان همرنگ درب تان این سبد زیبا را به درب ورودی آویزان کنید.

 

 

102044142.jpg.rendition3

دکوراسیون زمستانی با یک درکوب رنگارنگ

دور یک حلقه فلزی را با برگ های سوزنی سبز درخت کاج بپوشانید. لابه لای این برگ های سوزنی را با توپ های براق رنگی پر کنید.

 

 

102140008.jpg.rendition1

دکوراسیون زمستانی با یک درکوب نقره ای با میوه درخت کاج

میوه های درخت کاج را در سایزهای مختلف جمع آوری کرده و با اسپری نقره ای رنگ کنید. تمام این میوه های نقره ای را روی حلقه فلزی طوری بچسبانید که هیچ جای حلقه فلزی اصلا دیده نشود. برای تزیین بیشتر چند گردو را با اسپری طلایی رنگ آمیزی کرده و در لابه لای این میوه ای نقره ای بچسبانید.

 

 

101090552.jpg.rendition

دکوراسیون زمستانی با ترکیب رنگ قهوه ای و سبز

یک حلقه بزرگ فلزی خریداری کنید. روی این حلقه را با برگ های سبز سوزنی کاج و برگ های مصنوعی سرخس بپوشانید. برای زیباتر شدن این حلقه سبزرنگ تعدادی گلهای خشک قهوه ای به آن اضافه کنید. برای روبان هم بهتر است از روبان پهن قهوه ای و کرم استفاده کنید.

 

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of