. مدل طراحی ناخن مخصوص ولنتاین 2016 - پورتال رنگی

مدل طراحی ناخن مخصوص ولنتاین ۲۰۱۶

مدل طراحی ناخن مخصوص ولنتاین 2016

مدل طراحی ناخن مخصوص ولنتاین ۲۰۱۶

دوست داشته شدن و دوست داشتن یکی از خصوصیات بارز در فطرت هر انسانی است که بین افراد مختلف جاری است و در هر ارتباطی به نوعی نمود دارد. مثلا بین پدر و مادر و فرزندان، بین خواهر و برادر و بین زن و شوهر. می خواهیم این را بگوییم که دوست داشتن همیشه جاری است؛ برخی از این دوست داشتنها به نامی مشهور هستند مثلا حس دوست داشتن بین زن و شوهر معروف به نام عشق است، البته واژه عشق را می توان برای هر کدام از دوست داشتن ها به کار برد، مثلا عشق مادر به فرزند و… اما اصطلاح عامیانه آن معمولا یادآور عشق رومانتیک است که بین زن و شوهر برقرار است. در جهان روزی به این نام معروف است که همه آن را به نام ولنتاین می شناسند و از تاریخچه طولانی نیز برخوردار است. در این روز تمامی کسانی که عشق رومانتیک بین آنها برقرار است به یاد هم هستند و بنا به شرایط شان برای هم کادو می خرند یا تبریک متنی و متن های عاشقانه ارسال می کنند. در این مطلب از پورتال رنگی با توجه به اینکه روز ولنتاین در پیش است نوعی آرایش ناخن را در نظر گرفته ایم که مناسب این روز است و با کمترین هزینه می توانید شیک ترین و عاشقانه ترین روز زندگی تان را رقم بزنید. امیدواریم این مدل طراحی ناخن را بپسندید و از آن استفاده کنید.

 

طراحی ناخن مخصوص ولنتاین

تاریخ روز ولنتاین –  ولنتاین ۲۰۱۶ و سپندارمذگان (روز عشق ایرانی)

در ادامه سعی کرده ایم به طور مفید و مختصر این روز و تاریخ جهانی و تاریخ ایرانی آن را برای شما بیان و معرفی کنیم.

– ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه ) مصادف با روز ولنتاین

– ۲۹ بهمن مصادف با جشن سپندارمذگان، روز عشق ایرانی

تاریخچه ولنتاین

روز ولنتاین – روز ولنتاین ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه ) تقریبا یکی از مناسبت‌هایی است که در سراسر جهان طرفداران خودش را دارد، چرا که عشق و دوست داشتن موهبتی جهانی است،و عشاق  روز ولنتاین را با هدیه دادن به یکدیگر جشن می گیرند.
گفته می شود که در ایران باستان،نیز بیست قرن پیش از میلاد روزی موسوم به روز عشق بوده است. این روز در تقویم جدید ایرانی دقیقا مصادف است با ۲۹ بهمن، یعنی تنها ۴ روز پس از ولنتاین غربی است. این روز «سپندارمذگان» یا «اسفندارمذگان» نام دارد.

شیک ترین مدل طراحی ناخن برای روز ولنتاین:

مدل طراحی ناخن ولنتاین
طراحی ناخن ویژه ولنتاین
ولنتاین 95
مدل طراحی ناخن مخصوص ولنتاین
روز ولنتاین
ولنتاین
ولنتاین 2016

پورتال رنگی _ مدل طراحی ناخن مخصوص ولنتاین ۲۰۱۶
منابع: تاپ ژورنال –  بیتوته

loading...
اگه دوست داشتین این مطلبو واسه دوستاتونم بفرستید - زندگی رنگی با پورتال رنگی :)

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که در این بحث شرکت می کنید !

اطلاع از
wpDiscuz