مدل لباس شیک ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۱۶

آرایش و زیبایی ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۲ دیدگاه

مدل لباس شیک ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۱۶

ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۱۶ : همه ما با شنیدن نام سریال شهرزاد به یاد بازی زیبای ترانه علیدوستی در این سریال می افتیم؛ خانم علیدوستی از زمان نوجوانی تا کنون در فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است و اخیرا این بازیگر با اخلاق کشورمان به همراه اصغر فرهادی و سایر هنرمندان در جشنواره کن شرکت کرده است و در این مراسم لباسی متفاوت و البته پوشیده بر تن داشته است که باعث شده تا نظر رسانه ها را به خود جلب کند، ما هم در این مطلب تصاویری از ایشان و مدل لباس زیبای شان را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم.

جزییاتی درباره جشنواره کن

جشنواره بین‌المللی فیلم کن Le Festival International du Film de Cannes جشنواره‌ای سالانه است که در کن فرانسه برگزار می‌شود. این جشنواره یکی از بزرگترین و باشکوه‌ترین رویدادهای سینمایی جهان و محلی برای پیش‌نمایش فیلم‌های جدید از تمامی ژانرها از جمله مستند به‌ شمار می‌آید. جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ به عنوان شصت و نهمین دوره آن در ۱۱ می در فرانسه شروع شد.

فروشنده یکی از فیلم های ایرانی است که در جشنواره کن ۲۰۱۶ Cannes حضور دارد. در این فیلم ترانه علیدوستی و شهاب حسینی ایفای نقش کرده اند. کارگردان این فیلم اصغر فرهادی است. به همین بهانه عوامل این فیلم در آخرین روز جشنواره کن ۲۰۱۶ روش فرش قرمز حاضر شدند.
مدل لباس شیک ترانه علیدوستی
ترانه علیدوستی در جشنواره کن 2016
مدل لباس شیک ترانه علیدوستی در جشنواره کن

پورتال رنگی _ مدل لباس شیک ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۱۶
منبع: سیمرغ

برچسب ها
loading...

2 نظرات روشن "مدل لباس شیک ترانه علیدوستی در جشنواره کن ۲۰۱۶"

زشت و زمخت با پوششی خلیلی عربی که به آرایش عربی اش هم میاید!

ترانه جون خیلی نازی