مدل لباس های کیت میدلتون در هندوستان

آرایش و زیبایی ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ یک دیدگاه

مدل لباس های کیت میدلتون در هندوستان

مدل لباس های کیت میدلتون : کیت همسر ویلیام شاهزاده انگلستان است که به تازگی به همراه همسرش به کشور هندوستان سفر کرده است؛ همانطور که ممکن است شما هم بدانید کیت یکی از خوش پوش ترین افرادی است که در دنیای مد شناخته شده است. در این مطلب مدل لباس های او در کشور هند را برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته ایم. با ما همراه باشید.

مدل لباس های کیت میدلتون Kate Middleton در هندوستان

کیت میدلتون
بیوگرافی کیت میدلتون
بیوگرافی کامل کیت میدلتون
کیت میدلتون و همسرش
کیت میدلتون و ویلیام
کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام
مدلهای لباس کیت میدلتون
مدل موی کیت میدلتون
مدل آرایش کیت میدلتون
فرزندان کیت میدلتون
کیت میدلتون و فرزندانش

بیوگرافی کامل کیت میدلتون

کاترین، دوشس کمبریج  Catherine, Duchess of Cambridge کیتپ میدلتون؛ متولد ۹ ژانویه ۱۹۸۲ همسر شاهزاده ویلیام، دوک کمبریج است. از وقتی که نامزدی آنها شروع شد، کاترین از طرف رسانه‌ها مورد توجه شدید قرار گرفت و البته این گمان بوجود آمد که آنها در نهایت ازدواج خواهند کرد. در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۰، دفتر شاهزاده ویلیام رسماً نامزدی آنها را اعلام کرد و قرار شد که تاریخ عروسی ۲۹ آوریل ۲۰۱۱ باشد.

میدلتون در شهرستان بارکشایر بزرگ شد. پس از اتمام مدرسه به کالج مارلبرو رفت و پس از آن وارد دانشگاه سنت اندروز شد. در آنجا با شاهزاده ویلیام که او نیز در ۲۰۰۱ مشغول درس خواندن در آن دانشگاه بود آشنا شد. با آغاز رابطهٔ این دو، رسانه‌ها هم لحظه لحظه آنها را زیر نظر داشتند. کاترین عنوان کرده بود که رسانه‌ها او را اذیت می‌کنند. در آوریل ۲۰۰۷ منعکس شد که آنها از هم جدا شدند. آن دو به دوستی با هم ادامه دادند و در اواخر ۲۰۰۷ دوباره به هم پیوستند. از آن موقع تا به حال، کاترین در بسیاری از مراسم سطح بالای سلطنتی شرکت کرده‌است. او بخاطر سلیقهٔ خوبش در مُد مورد تحسین قرار گرفت. همچنین در لیست «خوش پوشان» نیز قرار دارد.

پورتال رنگی _ مدل لباس های کیت میدلتون در هندوستان
منبع: بیتوته

1

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
عادل

ای بابا این کیتی ساغ دستیاشم دستش نکرده. تا چشام از موهاش میچرخه زوم میشه رو دستاش. اصلا ندیدم چی پوشیده. خدارو شکر حداقل جوراباشو پا کرده بود