مدل موی شما شخصیت تان را لو می دهد!

شخصیت شناسی ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ یک دیدگاه

مدل موی شما شخصیت تان را لو می دهد!

شاید تا به حال مطالب روانشناسی زیادی را خوانده باشید که برخی از آنها را به دلیل محتوای پربارشان به یاد دارید و برخی را فراموش کرده اید. یکی از انواع مطالب روانشناسی، شخصیت شناسی است که برای افراد مختلف از سطوح گوناگون جامعه جذابیت دارد و خود در دسته های مختلفی تقسیم بندی می شود. مثلا شخصیت شناسی از روی رنگ چشم، شخصیت شناسی از روی مدل کفش و… در این مطلب به مدل موها پرداخته ایم و شخصیت شناسی در این باره را مورد بررسی قرار داده ایم که امیدواریم مورد استفاده تان قرار گیرد.

مدل موی شما شخصیت تان را لو می دهد! (۲)

شخصیت شناسی بر اساس مدل موها

اگر همیشه موهایتان را باز می‌گذارید:

شما فردی خوش مشرب و اجتماعی و عاشق طبیعت هستید. نمی‌توانید ساعت‌ها جلوی آینه بنشینید و آرایش کنید. دوست دارید همانطور که هستید در جامعه ظاهر شوید. شما معمولا از محصولات مناسب مو استفاده می‌کنید و دوست دارید موهایتان براق و در سلامت کامل باشد. اگر قرار باشد به یک مهمانی بروید و باید موهایتان را به نحوی خاص آرایش کنید معمولا ساده‌ترین مدل‌ها را انتخاب می‌کنید.

اگر موهایتان سشوار کشیده و مدل‌دار است:

شما فردی باهوش، صادق و خوش‌بین هستید و برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنید. دوست دارید احساسات را به کنترل خود درآورید و اجازه نمی‌دهید مسائل روند طبیعی خود را طی کند. این موضوع حتی در آرایش مو نیز خود را نشان می‌دهد. همیشه چند تار موی‌ جدا شده دارید که باید به حالتی خاص در چهره شما بریزد و باقی موها را آرایش می‌کنید و می‌بندید. دوستان شما معتقدند که شما رهبر هستید و به شما اعتماد کامل دارند. افراد زیادی نیز از شما راهنمایی و مشاوره می‌گیرند.

اگر عاشق موهای بلند هستید:

موی بلند زنانه است. شما دوست دارید از خودتان مراقبت کنید و در طول روز ساعاتی را برای زیباتر کردن خود اختصاص می‌دهید. شما همیشه به دنبال مد روز هستید و از آخرین متد زیبایی و آرایشی بهرمند می‌شوید. موهای بلند شما دوستانتان را جذبتان می‌کند و همیشه از شما راهنمایی می‌خواهند تا موهایشان را حفظ کنند. خانم‌هایی که موی بلند را دوست دارند از نظر شخصیتی معمولا به ارزش‌های خانوادگی پایبند هستند و ارزش زیادی برای عشق و دوستی قائلند.

اگر موهای تا روی شانه را می‌پسندید:

شما فردی مستقل هستید که باورهایتان همچنان ریشه در سنت‌ها دارد. دوست دارید ازدواجی به سبک کلاسیک و در عین حال مدرن داشته باشید. در مقابله با مشکلات قوی به نظر می‌رسید. خوش‌بین و جدی هستید و انرژی شما اطرافیان را به سمتتان جذب می‌کند. موهایتان را معمولا به زیبایی آرایش می‌کنید و اهل مدید.

اگر موهای کوتاه را دوست دارید:

صادق، مقتدر و اصول‌گرا. حد وسط بودن را دوست ندارید. آرایش ساده مو و مخصوصا موی کوتاه را می‌پسندید و معتقدید زنانه بودن هیچ ارتباطی به موی بلند داشتن ندارد. برعکس فکر می‌کنید موی کوتاه برازنده‌تر است و اجزای صورت شما را زیباتر نشان می‌دهد. شما قدرت‌های درونی خود را می‌شناسید و از توانایی‌های خود باخبرید.

پورتال رنگی _ مدل موی شما شخصیت تان را لو می دهد!

منبع: ۳ ترک

loading...

1 نظر روشن "مدل موی شما شخصیت تان را لو می دهد!"

بنظرم درباره شخصیت مدل مو ها درست بود