آموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانه

آرایش مو ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۲ دیدگاه

آموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانه

یکی از مدلهای مورد علاقه در بین خانمها و دختر خانمها بافت مو است که به روشهای مختلف این بافت مو انجام می گیرد، از جمله بافت موی آفریقایی، بافت مو فرانسوی و… علاقه به مدلهای بافت مو در بین عروس خانمها هم دیده می شود و برخی ترجیح می دهند در بهترین شب زندگی شان موهایشان مدل بافت را داشته باشد. ما در این مطلب از پورتال رنگی برای شما از بین همه مدلهای بافت مو، بافت فرانسوی را در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. این مدل به صورت گام به گام و تصویری برای شما مورد آموزش قرار داده شده است تا به راحتی در منزل بتوانید موی خودتان را ببافید.

پس اگر مدت طولانی موهای کوتاهی داشته باشید، احتمالا احساس کردید که چندان نمی توانید از سبک های جدید مدل مو استفاده کنید. ولی مدل مویی که در زیر معرفی می کنیم ، از جمله مدل موهای جدید است که می توانید حتی برای موهای کوتاه نیز آن را امتحان کنید. مدل مو زیر متشکل از یک نیمه بافت است که در بالای سر انجام می شود، برای باقی موها نیز می توانید آنها را به شکل بان پیچیده و آن را به یک مدل مو جمع تبدیل کرده و یا انتهای آن را با اتو مو صاف و یا فر کرده و در نهایت به یک آرایش مو باز دست پیدا کنید.

آموزش مدل مو نیمه بافت فرانسوی

همانند تصویر دوبخش از دو طرف سر ایجاد کنید. بهتر است از یک شانه دم باریک استفاده کنید تا هنگام فرق باز کردن خطوط صاف باشد. مطمئن شوید که تقسیم بندی و فرق شما صاف باشد تا بافت زیباتری به دست آید. بخش انتهایی موها را با یک کش مو ببندید، این کار کمک می کند فرق شما صاف بماند و در عین حال از اینکه از موهای قسمت پایین سر بردارید، اجتناب می شود. اکنون در قسمت بالایی مو شروع به بافت فرانسوی کنید.

 آموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانه

آموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانهآموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانهآموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانه

زندگی رنگی با پورتال رنگی

2

Please Login to comment
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
آلین

آخه من این یه ذره مو رو چجوری ببافم. این خانم تو عکس یه خرمن مو داره. خوشگله. حسودیم شد.

اشی sqjrm

بسیار زیباست ممنون